Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljenek rám a férfiak?

Figyelt kérdés

Állítólag elég szép vagyok, nem is vagyok kövér se meg semmi ilyesmi. De ha megyek az utcán (Budapesten), akkor látom hogy néhányan megnéznek, és én mosolygok, ha tetszik az illető. És ha valaki az ismerőseim közül tetszik meg, annak elég egyértelműen a tudtára adom. Mégsem volt még soha barátom! Miért? Mit rontok el mindig?

Ha nem vagyok csúnya, kövér, nyitott is vagyok, akkor mi lehet a baj?


16/L



2012. júl. 11. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi lettem rád...de ha a tudtára adod vkinek,hogy tetszik,akkor hogyhogy nem volt még barátod?Elmenekültek? 16/F
2012. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Állítólag elég szép vagyok,nem is vagyok kövér..."

Szóval,szerinted az embereknek azért nem tetszik valaki,mert kövér?Lehet épp ez a baj,hogy nincsenek melleid és csupa csont vagy.Nem ez a két dolog határozza meg,lesz-e az embernek párja,hogy nem csúnya és nem kövér.

2012. júl. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az hogy nem vagyok kövér, nem jelenti egyből azt hogy csont sovány vagyok. Van rajtam hús, de nem vagyok kövér se.
2012. júl. 11. 18:31
 4/4 anonim válasza:
Járj el szórakozni :) nézz szét az iskolában, és az sem gáz, ha te hívsz egy fiút randira. Próbálkozz! 16/L
2012. júl. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!