Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves fiu vagyok és van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves fiu vagyok és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik nekem de nem merem elmondani neki és ha beszélgetésre kerülne a sor egyszerűen leblokkolok és nem jön ki egy hang se a torkomon Mit tegyek? A lány is 12 éves

Figyelt kérdés

2012. júl. 14. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
beszélgess más korodbeli lányokkal is, úgy fesztelenebbül tudsz majd a kiválasztottaddal:DD
2012. júl. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%
HALLGASS!!!!!!!!
2012. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én sem vagyok sokkal idősebb, és nekem is hasonló volt a gondom, de egy nap rászántam magam és elé álltam és szerelmet vallottam, persze le lettem pöckölve, kosarat kaptam.. de igy legalább tudom hogy utál, és passz
2012. júl. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Javaslom tedd ezt te is bátran menj a dolgok elé, és nem kell tovább aggódj emiatt, megtudod mi lesz belöle vagy mi nem lesz ennyi mit veszithetsz ? igy nincs senkid, mintha meg sem kérdeznéd vagy megkérdeznéd de kosarat adna, de ha megkérded és megcsókol akkor nyertél, csak nyerhetsz ezen
2012. júl. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
49%
nekem annyi volt h odamentem hozzá osztkiránduláson és megfogtam a kezét ahogy a párok szokták...Megkérdeztem tőle h bejövök-e neki... ha igen akk smárold le ha nem hagyd magára mert nem jó ha zaklatod..
2012. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ok köszönöm a kommenteket
2012. júl. 15. 10:24
 7/12 anonim ***** válasza:

beszélgess vele sokat, de ne barátkozzatok össze túlságosan, mert nem lesz belőle semmi... legyél jó fej, nevettesd meg stb...:) nekem is így lett barátnőm, akivel 1 éve együtt vagyok!:)

12/F

2012. júl. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

jah, és még esetleg azt is ajánlom, hogy ne egyedül beszélj vele... hanem akár haverjaiddal, vagy az ő barátnőivel együtt... ha úgy sem megy, akkor pl skype, msn vagy face... bevallom, én is ott jöttem össze Vele... vagyis, ott mondtuk ki hogy járunk, csak előtte sokat baromkodtunk stb... bár minket egymásnak teremtettek... 2. osztályba is mindig együtt baromkodtunk...meg mindig...=)

előző voltam.

ui: sok sikert!:)

2012. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
megint én! xd ha nemet mond, az is jobb, mert nem lesz az, hogy mi lett volna, ha... ha nem kérded meg, sosem tudod meg...:) ha nemet mond, akkor meg lesz más!:P
2012. júl. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! annyi vagyok, mint te, és én a mostani barátommal úgy jöttem össze, hogy a haverjai es az én haverjaim összehoztak minket. :)) kérd a haverok segítségét! ha bármi kérdésed van, írj!
2012. júl. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!