Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok ki igazodni rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok ki igazodni rajta, tudnátok tippet adni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete ismertem meg 1 srácot és már találkoztunk is csak nem tudom hogy miért van az hogy ő sokszor jönne oda hozzám hogy megöleljen de ha én mennék akkor mintha megijedne valamitől egyszerűen arrébb húzódik! Mit csináljak hogy feloldódjon??? 15L/16F
2012. júl. 14. 21:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen típus, lehet, hogy sok neki az, ha te "próbálkozol". Vagy éppen rossz passzban van, amikor odamennél hozzá, vagy nem akarja, hogy a többiek lássák ezt. Ha kicsit részletesebben leírnád a dolgokat, az talán segítene, így nem sok mindent tudok mondani.
2012. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig csak kettesben voltunk és aszt mondja hogy nagyon tetszem neki és hogy többet is szeretne ebből de úgy tudom hogy volt 1 csalódása csak aszt nem hogy milyen volt az előző kapcsolata mert nagyon jólenne ha könnyen feloldódna végre! kedvesen beszél meg nem lehetne észre venni a beszédén hogy nincs rendben valami!
2012. júl. 14. 22:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha csalódott valakiben, akkor azt nyilván nem lesz egyszerű túllépnie (főleg ha eleve gátlásosabb, csendesebb típus). Szerintem ne feltétlenül öleléssel próbálkozz nála, ha meg ő akarja, akkor hagyd, hogy megtegye. Beszélgessetek többet, így látni fogja, hogy megbízhat benned, hogy odafigyelsz rá, érdeklődsz iránta, és szerintem ő is meg fog nyílni. Tudod, nem mindig esik jól az embernek a testi kontaktus, nem szabad erőltetni. Lehet, hogy amiatt is görcsöl, hogy nem tudja, mi lenne jó, fél belemenni egy újabb kapcsolatba, fél a csalódástól. Ezen csak azzal tudsz segíteni, ha minél többet beszélgettek, és először valamiféle barátságot alakítotok ki.
2012. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2012. júl. 14. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!