Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első "randi". Tanácsok? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első "randi". Tanácsok? Mit csináljunk, mit ne, miről beszélgessünk, meddig menjünk el, stb?

Figyelt kérdés

Látásból ismerjük egymást, de személyesen még sosem beszéltünk. Pár hete vett fel msnre, és végre elhívott talizni. Nem nevezzük randinak, csak egy sima talinak.:) Persze tudjuk, hogy bejövünk egymásnak.:D Ez a tali abból fog állni, hogy sétálgatunk egy csendes környéken, és beszélgetünk. Mit tanácsoltok, mit csináljunk, meddig menjünk el(puszi, esetleg kézfogás, csók?), mikről beszélgessünk? Milyen ruhában menjek? És köszönésnél(mikor talizunk) puszival köszönünk egymásnak, vagy csak simán "szia"?

16/L (a srác 16/F)


2009. júl. 13. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem adhatsz neki 2 puszit, nemfogja visszautasítani.

az h miről beszélgettek, az úgyis jön magától. egymásról, meg ilyen általános témákról. csak előző kapcsolatról ne, deha kérdezik akkor persze válaszollhatsz rá, de sztem te nekérdezd őt korábbi barátairól. és tese nagyon merülj bele a volt csajok felsorolásába,.

azmeg h meddig mentek el, szintén jön magától. ha olyan a szitu úgyismegtörténik aminek megkell.

2009. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Látom ez már a 3. kérdés kb. amit felteszel:D Látszik, hogy nem akarod elrontani. Én nemsokára 16 leszek és kb ugyanebben a helyzetben vagyok csak fiú. Ha elküld privát e-mailben az msn-ed, akkor segíthetünk egymásnak, mert én szívesen segítek neked.
2009. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elküldöd* nem elküld:D
2009. júl. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!