Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A barátom haverja felajánlotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom haverja felajánlotta, hogy nála aludjak buli után. Ez most mi?

Figyelt kérdés

Nem szoktam bulikba járni, de ez egy kisebb házibuli lesz, amit nem hagyhatok ki, mivel sok barátom ott lesz, akiket már rég láttam, és jól esne már egy kis kikapcsolódás. A barátomat viszont nem hívták meg, igaz ő úgysem érne rá.

Szóba jött,hogy esetleg mégse mennék el a buliba,és azóta a barátom egyik "távolabbi" haverja folyton győzköd, hogy menjek el, nehogy kihagyjam a bulit, és mondtam neki, hogy nincs hol aludnom buli után(kifogásként). Erre felajánlotta, hogy aludjak nála, és komolyan is gondolja.

Miért akarja ennyire, hogy elmenjek a buliba? Talán tetszem neki? Elmondjam a barátomnak,hogy mit beszéltem a haverjával?

18/L


2012. júl. 18. 15:14
 1/10 mizuzizu92 ***** válasza:
Hát ha azt akarja hogy , úgy aludj nála hogy nincs ott a párod , akkor nem társasozni akar .
2012. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha a barátod is ott alszik akkor semmi baj :)

mond neki ,hogy akkor ő is aludhasson ott :D

2012. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rád akar nyomulni a haver .... :/

Ha el is mész a buliba, beszéld meg előtte a barátoddal, hogy ne érje meglepetés ...!

Helyedben nem mennék, nehogy rossz vége legyen!

19/L

2012. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerinted miért? Ne legyél már gyengeelméjű
2012. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annyira hiányzik a SZEX. valami ilyesmi játszódhat le a srác fejében..
2012. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én nem nézem ki a srácból, hogy ilyen köcsög lenne, rendesnek tűnik. Megemlítsem a barátomnak,hogy mondta,hogy ott aludhatnék nála? Nem lesz az,hogy keverem a szart?:S
2012. júl. 18. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet magadrol és megmondjuk:)(Szerintem mondd el a btodnak, közösen találjátok ki, hogy mi lenne a helyes.)
2012. júl. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mert le akar kúúúrni mintapiccssa

de ez neked miért nem esik le magadtól?

2012. júl. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom,hogy mit akar :D
2012. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mizuzizu92 ***** válasza:

Hát miért lenne ha nem beszelitek ezt meg ,akkor nem tudom elég furi kapcsolatotok lehet.

Egy kapcsolatban nincs titkok , egy normális kapcsolatban.

2012. júl. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!