Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy nektek egyébkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy nektek egyébként nagyon tetsző fiú az 1. randin őszintén elmondja, hogy a domina lányokra bukik, ráadásul biszex hajlamai is vannak folytatnátok az ismerkedést, adnátok neki egy esélyt?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nem!!!!
2012. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha nekem bejön a domina stilus és nem zavar hogy bisex miért ne. De mivel nem vagyok az és nem jön be a bisexualitás inkább nem folytatnám az ismerkedést
2012. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is egy domina csaj az álmom, de ezt így előadni azért túlzás... Én inkább csak úgy viselkedem, hogy a lány érezze, hogy elfogadom az irányítását, meg nagyon lesem a kedvét (de nem szánalmasan), közben meg figyelem, hogy a lány milyen jellem. Lehet hogy benne van valahol, csak még ő sincs tisztában vele, és egy ilyen beszólással, hogy én a dominákra bukom, le is írnám magam nála.
2012. júl. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha pedig nem tisztázod az elején és később derül ki amikor már benne vagytok a kapcsolatban ,úgy érezheti becsaptad és nem az vagy akinek megismert...
2012. júl. 21. 18:34
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy a a szexuális irányultság bizonyos irányait elfogadja a társadalom más irányzatokat nem.


Esélyt mindenkinek kell adni.

2012. júl. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged nem zavar, akkor miért ne.
2012. júl. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kifejezetten bejönnek az ilyen pasik:))
2012. júl. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsó,visszaadtad a reményt...:)
2012. júl. 22. 20:11
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha domina lennék, semmi akadályát nem látnám, én is bi vagyok. De mivel nem vagyok az semmilyen szinten sem, nem hinném, hogy az illető boldog lenne mellettem, tehát a saját érdekében mondanám, hogy keresgéljen tovább.
2012. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Utolsó akkor alapvetően a férfi biszexualitás nálad sem kizáró ok....azért jó ilyet olvasni...mert ez a fő aggályom...:)
2012. júl. 22. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!