Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legolasarcher1 kérdése:

Van egy lány, facebookon jelölt be, és azt mondta azért, mert németországból költözött be, és nincsenek ismerősei, én meg helyesnek tűntem. Elhívnám randira, mert dögös meg minden, de féltem a vesémet is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 13:20
1 2
 11/18 anonim válasza:
Nem értem..ha félted a vesédet, vigyázz rá! Ennyi. Mennj el vele randira ha tetszik avgy ilyesmi..de a vesédet szerintem nincs okod félteni tőle. Vagy mégis? (Esetleg magyarázd el, hogy neki mi köze a vesédhez)
2012. júl. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
háát tudod csak sokat hallani kamu profilos elcsábítalak, aztán ellopom a vesédet, és bedoblak egy büdös raktárba csajokról. mindegy. mindenkinek kösz a válaszokat elhívom, aztán lesz ami lesz:)
2012. aug. 2. 21:11
 13/18 anonim ***** válasza:
na mi lett a randin?:D hha már volt
2012. aug. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha találkozol valakivel, abban még nincs semmi. De először ne kockáztass semmit. Úgy értem: üzemanyagköltség, felesleges utazgatás...

Ha nem kamu, talizni fog. Ha kamu, akk mentegetőzik. De lehet, hogy csak egy ismerősöd ugrat.

2012. aug. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek! végülis elmentem, és meglepő, de nem kamuuprofilos a csaj.:D és rendes meg minden szóval megérte a próbát:)
2012. aug. 9. 08:52
 16/18 anonim ***** válasza:
Ilyen is van? :-O
2012. aug. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ezek szerint:)
2012. aug. 12. 16:38
 18/18 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami? tudom 6 év eltelt...
2018. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!