Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasi mindig utal rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi mindig utal rá, hogy elmehetnénk sörözni, az jelent valamit? De konkrétan még nem hívott. Bòkol is nagyon sokat. És több éve barátnője is van.

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen utal szerintem én mint pasi én is csináltam ilyet! Tetszel neki szeretne megismerni téged jobban valószínüleg nem túl jó a kapcsolata csak titkolja másoknak úgy adja elő, hogy tök jó szuper. Olyan mintha én rólam volna szó!
2012. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy "Tetszel neki szeretne megismerni téged jobban", ahogy az első válaszoló írja. De nagyobb a valószínűsége, hogy szimplán csak meg akar dugni.
2012. júl. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És miért nagyobb annak a valószínűsége? Azt miből szűrhetem le konkrétan?
2012. júl. 25. 17:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy meg akar dugni inkább szeretne egy másik kapcsolatot! Nem tudod leszűrni, hogy megakar dugni mert jól foglalja titkolni, ha netán mégis megakar. Első voltam!
2012. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Emberismereted alapján szűrheted le, és a statisztika alapján valószínűsíthető, hogy csak szexet akar. Aki hosszú kapcsolatban más nővel randizik, ott 10-ből max. 1 akar új kapcsolatot, 9 pedig szexet.
2012. júl. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet leszűrni, kapcsoatok terén nem lehet biztosra menni.


A kocsma számos fiúnak a haverkodás helyszíne, randit nem szoktak kocsmában tartani, csak az alkeszok.

2012. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igen, első randis helyszínnek nem a kocsmát képzelem el én sem.

Arról nem beszélve, hogyha egy pasinak régóta párkapcsolata van, akkor elég kicsi az esélye annak, hogy pont miattad fog vele szakítani. Inkább csak félrelépne egy kicsit, titokban.

2012. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hmm... az számít esetleg, hogy ő már 34 éves? Nekem is van egy pár hónapos kapcsolatom, de vele nem vagyok boldog. Tudja ő is és mindig azt mondja hagyjam ott őt.
2012. júl. 25. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
Ő mondja neked a több éves barátnője mellől, hogy te hagyd ott a te pasidat? Rendkívül egyszerű. Előbb hagyja ott ő a barátnőjét, utána már szabad nektek a pálya. Amíg nem hagyja ott, addig csak hülyít.
2012. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szar a kapcsolata akkor szakít a csajjal.... De mivel együtt vannak ezért csak egy új csajra vágyik az ágyban :)
2012. júl. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!