Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Hozzátok fordulok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hozzátok fordulok a kérdésemmel! Ha ismerkedtek miről szerettek beszélgetni? És ha mondjuk naponta csak telefonon tudtok beszélni akkor miről szerettek beszélgetni ha még csak ismerősök vagyunk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha már ismerős az illető, akkor a talán ismer annyira, hogy tudja, miket szeretek, persze ez tényleg attól függ mióta ismerjük egymást.


Szerintem első körben arról mi történt velünk aznap, onnan meg már lehet kanyarodni bármilyen irányba.

2012. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1 hete ismerjük egymást buliban találkoztunk

Csak az a baj hogy 10 perc alatt megbeszéljük a napi dolgokat :/

2012. júl. 25. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezed meg akkor az általánosságokról? Könyv, film, zene (ha már buliban ismerkedtetek meg)...


Vagy jobbat mondok, miért csak telefonon beszéltek, miért nem találkoztok? Egy baráti séta még nem jelent semmit, de mégis csak jobb mint telefonon letudni a dolgot, és legalább láthatod is mit reagál bizonyos dolgokra, jobban megtudod ismerni.

2012. júl. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, de ő most éppen nyaral azért tudok csak beszélni vele telefonon . Sajnos :/
2012. júl. 26. 07:47
 5/6 anonim ***** válasza:

ismerkedéskor az általános dolgokról (aznapi események, zene, hobbik, esetleg testvérek, háziállatok), ha már ismerem az illetőt, akkor attól függ, mennyire bízom meg benne.

telefonról nem nyilatkozom, többször bizonyítottam magamnak, hogy a kommunikáció ezen fajtájára kissé alkalmatlan vagyok :D két-három mondat után lefagyok :/

2012. júl. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ismerős a helyzet én próbálok kerek mondatokat mondani neki de ő mindent lehadar :/
2012. júl. 27. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!