Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasim már nem szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orsolya0612 kérdése:

A pasim már nem szeret a gyakori szellentésem miatt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A legutóbbi randimon evés közben szellentettem egy büdöset. A pasim megérezte és kinevetett. Azt mondta ez így nem mehet tovább, hogy mindig csak pukizok és hogy már nem szeret mert folyton leégetem azzal, hogy pukkantok. Én nem tehetek róla, de ő utál miatta. És én még mindig szeretem. Mit tegyek?

2012. júl. 30. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Válts pasit. Abban a hitben él, hogy a nők nem pukiznak és nem is tojnak, de téved. Ilyen hétköznapi dolog miatt, ha dob akkor 1 paraszt. 19/F
2012. júl. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinü. hogy nem tehetsz rola. Étkezési szokások, megfelelö sportolás sokat javithat a dolgon. Nem utolsosorban lehet parancsolni a zároizmoknak is!!!
2012. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nektek! És igazatok van nem érdemel meg engem nekem is vannak érzéseim és én is emberi lény vagyok természetes ha néha becsusszan! Még egyszer kösz nektek sokat jelent!
2012. júl. 30. 14:58
 4/21 anonim ***** válasza:
:o))
2012. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Golan Trevize ***** válasza:
91%
Nem a szellentés a probléma, hanem hogy evés közben nyomod...
2012. júl. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
64%
erre van egy régi jól bevált bushman trükk, amikor fekszik menj oda és fossad arcon, egyből megtanulja hogy a pukizás nem is olyan undorító, utána már panaszkodni se fog.
2012. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajnos a pukitermelőm az nagyon aktív, nem tehetek semmit:(
2012. júl. 30. 15:04
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom itt nem arrol van szo, hogy barhol barmikor nyugodtan kiereszted ha rad jön. Egy jolnevelt pasi nem azt mondana ilyenkor sem, h nem szeret, hanem hogy "Visz lat."


Itt gondolom a veletlen becsusszanasokrol van szo. Ilyenkor mi azt mondjuk h: "bocsi", mire a masik:"egeszsegedre"

A bableveses vacsi utan ablakot kellet nyitni ejszaka mert sztereoban ment a trombita. Inkabb nevettünk magunkon.

Ezt a pasit csereld le mert bunko.

2012. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Golan Trevize ***** válasza:
83%

Szedj rá valamit.


Persze, hogy mindenki szellent, de ha valaki rendszeresen, bödüset, nyilvános helyen, az azért tényleg gáz.

2012. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért kicsit vissza foghatnád magad. Ok, egy természetes dolog de van olyan helyzet amikor nem kéne.... Főleg ha mások előtt is csinálod na meg kaja közben is marha undorító.
2012. júl. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!