Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez gáz lenne? Vagy furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez gáz lenne? Vagy furán venné ki magát?

Figyelt kérdés
Egy volt osztálytársamról van szó (lány),akivel nem beszéltem kb másfél éve semmit és nem is találkoztam vele! De amikor osztálytársak voltunk 1 évig akkor is nagyon tetszett csak volt barátja és akkor sem beszéltünk túl sokat egymással!Ez középiskolában volt amúgy! Az a lényeg hogy arra gondoltam hogy most írok neki facebook-on és megkérdezem hogy mi van vele meg hasonló és megkérdezem tőle hogy esetleg nincs e kedve találkozni velem...Csak nem tudom hogy reagálna.Nem lenne ez gáz ?
2012. júl. 30. 17:38
 1/8 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem lenne gáz. Ha suliban jóban voltatok akkor még örülne is neki :) Sok szerencsét :)
2012. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazából jóban voltunk, csak nem beszéltünk sokat egymással sajnos
2012. júl. 30. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert lenne gaz? Eloszor szerintem csodalkozna, hogy masfel ev utan egyszer csak a semmibol elobukkansz. Eloszor szerintem csak csetelj vele, aztan ha belemelegszetek a beszelgetesbe, akkor latni fogod, hogy akar e talalkozni veled. Csak ugy, 2 mondat utan szerintem ne kerdezdd meg.
2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem talizzatok... Ha nincs senkije, nem lenne sztem ellenere... :)
2012. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát tuti meglepődne! Félek is egy kicsit hogy írjak neki,de mit veszíthetek
2012. júl. 30. 17:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak még ki kell találnom hogy mit írjak pontosan mert annál azért többet szeretnék, hogy szia mi van veled mostanában
2012. júl. 30. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg írj bele valamit a saját életed folyásáról, mert arra tud reagálni, eszébe jutnak dolgok. Ha egy hosszabb üzenetre hosszabban válaszol, akkor szívesen beszélget veled. Ha tőmondatokban, stb, akkor kevésbé. Ha nem válszol, akkor értelemszerű :D
2012. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kezdetnek pont elég ennyi, nem kell se több se kevesebb. Úgyis alakul, hogy vevő-e a rád való kommunikációra.....

Hajrá!

2012. júl. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!