Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Van egy lánnyal akit 4 éve ismerek, és nagyon jó barátok lettünk. Tud rólam mindent, én is róla. Hát kb. 1 éve nem találkoztunk, de majdnem minden nap beszélünk facebook-on. Megbeszéltünk egy találkozót, találkoztunk.. 1,5 órát beszéltünk.. A beszélgetés vége felé azt kérdezte tőlem hogy "megcsókolsz?" én meg egy kicsit hezitáltam rajta, de végül is azt válaszoltam hogy nem, mert a barátságunkat többre tartottam egy csóknál. Amikor haza kísértem akkor adtunk egymásnak arcra puszit. Én 16/F, Ő 19/L
2012. júl. 30. 19:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát több okból NEM
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
csókold meg!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1. mik azok az okok?
2012. júl. 30. 19:59
 4/11 anonim ***** válasza:
először is a 4 éve tartó barátság, aztán túl könnyen adtad magad, és végül a korkülönbség bár az elhanyagolható
2012. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha többet akarsz tőle, akkor rosszul döntöttél, ha nem, akkor jól döntöttél.
2012. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Nekem is volt egy nagyon jó fiú barátom, soha nem tekintettünk úgy egymásra, hogy na ebből valaha lenne bármi is. Aztán egy buliba, kicsit spiccesen összemelegedtünk, csókolóztunk, majd úgy váltunk el, hogy majd keressük egymást. Azóta se beszéltünk. Szerintem jól tetted! A barátság többet ér egy kis smacizásnál..
2012. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
hát, megdughattál volna egy nálad 3 évvel idősebb csajt, de elbasztad..
2012. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hogyhogy túl könnyen adtam magam? (ezt nem értem)
2012. júl. 30. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
kérdezte megcsókolsz? hezitáltál de végül később puszit adtál neki, kicsit kérdhetted volna magad bár ez az én véleményem
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de ő kezdeményezte a puszit is.. nekem csak az járt az eszembe hogy megöleljük egymást.. meg se fordult a fejembe hogy puszit adjak neki
2012. júl. 30. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!