Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teljesen összezavarodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összezavarodtam, segitség?

Figyelt kérdés
Röviden megpróbálom leirni:Van egy lány,akit nemrég megismertem,és facebookon beszélgettem vele. Ma felléptem,és láttam,hogy volt egy olyan hülyeség,hogy kellett válaszoljon 50 kérdésre,és volt olyan köztük,hogy tetszik-e valaki,és hogy kapcsolatban vagy-e? . A lány mind a kettőre igennel válaszolt. Ezután jött az igazán meglepő dolog,mert volt egy olyan kérdés,hogy hogy neveznéd el,ha fiúgyermeked születne,és erre az én keresztnevem volt a válasz,és nem nagyon ismer más olyan keresztnevű fiút,mint engem. Kérem adjatok erre egy észszerű magyarázatot erre,mert elakartam hivni randira,de most nem tudom,hogy mi van. Ja és plusz hogy a facebookján nem ir semmi olyat hogy kapcsolatban,vagy ilyesmi. 15 F

2012. aug. 2. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

nem mindenki írja ki facere,ha kapcsolatban van...

lehet csak simán tetszik neki a neved...elég valószínű h csak erről van szó

2012. aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudok olyat, hogy konkrétan nem szereti kitenni Facebookra az ilyesmiket. Esetleg kérdezz rá.

Attól, hogy nem ismer mást, akinek ugyanaz lenne a keresztneve még semmit sem jelent. Attól még ismerheti azt a nevet és tetszhet neki. Nekem is sok név tetszik, pedig senkit nem ismerek akit úgy hívnának.

2012. aug. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van. Amúgy ha tetszik mért nem írsz neki és közeledsz felé? :)
2012. aug. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

közelednék én,de most,hogy talán van barátja,nem is tudom...

Mindegy ma megkérdezem nem adom én fel olyan könnyen :D az nem úgy megy. amúgy köszönöm a válaszokat

2012. aug. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!