Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Személyes, de nem nyomulós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Személyes, de nem nyomulós témák? (akár netes dumáláshoz is, persze ha nem ott kezdődik az ismertség)

Figyelt kérdés
Mostanában elég jóban vagyok egy sráccal, van hogy találkozunk, de elég sokszor beszélünk neten is. Mindig szórakázunk, hülyéskedünk, de most rákérdeznék már komolyabb dolgokra is, de csak olyanokra, amik nem nyomulósak, és azért nem annyira de annyira komolyak. Ötletek? 16 évesk vagyunk.
2012. aug. 2. 15:29
 1/6 A kérdező kommentje:
hobbikat már kilőttük :)
2012. aug. 2. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire nem tudsz magadtól megismerkedni vele akk nem ő a megfelelő partner ˇˇ :P
2012. aug. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem, csak még nem volt barátom, és nem akarok nyomulós lenni, elvégre ő a fiú, de én is hozhatok fel témákat, nemde?
2012. aug. 2. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, te nem hozhatsz fel témákat egy fiúnak, kizárólag arra válaszolhatsz tömören, lényegre törően, amit ő kérdez. És MSNezés közben se veheted le a csadort.
2012. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A jó édes f*szért alakult ki ez az elképzelés hogy ő a fiu akkormár nyalja a s*ggeteket mindenben
2012. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pont ezt mondom, hogy nem kell megvárni, hogy mindig ő kérdezzen. de azért randizni nyilván nem én fogom elhívni :P
2012. aug. 4. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!