Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok egy discoban mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok egy discoban mi alapján válasszátok ki, hogy melyik fiuval vagytok hajlandóak ismerkedni és melyikkel nem?

Figyelt kérdés
Mert ugy vettem észre hogy egy nőhöz egy éjjszaka alatt rengeteg fiu odamegy, de a lányok a többségüket azonnal lepattintják, de néha azért van akit nem. Ez nyilvánvaló hogy nem lehet egyszerre 20 fiuval keverni. De mégis mi alapján döntitek el hogy kivel?

2012. aug. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
pénz alapján, ezek megérzik a pénz szagát
2012. aug. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha akkora a haja és a válla mint a hugomnak akkor nyerők.
2012. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
1: az h te unalmas / bunkó esetleg randa vagy és ezért nem érdekled a csajokat azt ne azzal indokold már h még csóró is :)
2012. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
nem a pénz szagát, hanem a pénz birtoklása által okozott kisugárzás vonzóbb:DD
2012. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt nézem hogy tetszik-e illetve ápolt igényes, valamint hogy ne legyen bunkó.
2012. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy én részegen általában még a leghelyesebb srácokat is elhajtom. Olyan részeg még sosem voltam, hogy ne tudtam volna magamról, vagy hogy hánytam volna. De ez ilyen elvi dolog...


Nos.. akkor lássuk:

Ha olyan matt részeg, hogy az orra hegyéig sem lát el, akkor mehet a sunyiba.


Ha külsőleg ápolatlan (nem, nem a genetikai adottságokról beszélek, hanem) pl. nincs rendesen megborotválkozva, vagy bűzlik, vagy pattanásos, ezek mind üdvhadsereg.


Ezek után a fellépése a legfontosabb. Ha a többi rostán átment, de pl. ha miközben engem szúrt ki, a barátnőimet is mustrálja, akkor el is húzhat. Plusz ha egy kis alamuszinak tűnik, aki csak azért jön, hogy a seggemet taperolja, az szintén mehet a sunyiba.


18/L

2012. aug. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kinézet alapján.
2012. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha úgy jön oda, hogy rögtön alámnyúlkál, meg lekapna akkor mehet a fenébe :D lehet prűd vagyok, de utálom az ilyet. Bár sajna manapság ez nem ritka
2012. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!