Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy ha neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha neten ismerkedek valakivel mindig kiderül, hogy legalább 100 km-re lakik?

Figyelt kérdés
Ez most Murphy egyik törvénye, vagy a Budapesti lányok nem is próbálkoznak ilyesmivel? Komolyan, mintha valami lábjegyzet vagy kritérium lenne, hogy csak és kizárólag olyanok találjanak be akik szinte totál elérhetetlenek.
2012. aug. 13. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mért ne keresel Te rá a Bp-i lányokra....
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az nem is olyan sok.
2012. aug. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne itt ismerkedj..de én már vagy 8-10 Budapesti lánnyal találkoztam itt szóval vannak
2012. aug. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy messze laksz? :-)


Vagy bp-i vagy?

2012. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Öhm ..én is beszélgetek egy sráccal,de még nem kérdeztük,h hol lalik a másik,mert vhogy úgy érzem,h tuti messze van..ezért,nem beszélek róla.Na meg ez nem egy ismerkedős oldal,tehát nagyot várni nem kell.....
2012. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha nem lett volna egyértelmű. Bp-i vagyok és eddig Veszprém-i volt a legközelebbi akivel sikerült valami értelmeset összehozni. Az meg valljuk be, hogy még kocsival sincs közel.
2012. aug. 13. 11:32
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekes módon én pedig mindig budapesti lányba futok bele, ami valljuk be nem nehéz, mert az ország ötöde ott lakik. Bp pedig tőlem kb 140-150km-re van :)
2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak nálam működik így a dolog. :)
2012. aug. 13. 11:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Ismerős, sajnos folyton dunántúli meg pesti lányokba futok bele, én meg itt élek Hajdú-Biharban. Sok rendes lánnyal azért nem lehet több, mert nem tudnék most fenntartani egy távkapcsolatot.
2012. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mikor kocsit nézel akkor is a legjobbak 150 km- re vannak :-)
2012. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!