Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem is keresnem kéne? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is keresnem kéne? Ez csak valami "taktika" vagy nem is akar semmit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel kb 1 hónapja ismerjük egymást, nem tudtunk túl sokszor találkozni, mert most külön városban lakunk, majd szeptembertől egy helyen leszünk. Viszont párszor azért találkoztunk már, olyan is volt, hogy kettesben töltöttünk egy egész napot, meg olyan is, hogy nagyobb társasággal, bár akkor is csak velem volt végig.

Egyébként majdnem minden nap hív telefonon vagy ír, meg facebook-on is kb amint belépek egyből ír. Viszont most kb 2-3 napja nem. Tudom ez nem sok idő, de előtte mindig írt. Vajon azt várja, hogy én írjak vagy csak megunt és kész? Én még soha nem írtam neki és nem is kerestem semmilyen formában. Kéne?


2012. aug. 19. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

igen,szerintem írj rá...ha eddig csak ő írt,mutasd te is az érdeklődésed felé.ha ugyanúgy beszélgettek min addig,akkor még bármi lehet.ha nem ír vissza megunt,ha meg csak tőmondatokban ír akkor már nem érdeklődik irántad.

de ha eddig ilyen jól ment,mindenképp megér egy próbát,szóval igen írj neki! :)

2012. aug. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

azt várja, hogy írj neki, hogy lássa téged is érdekel.

egy kapcsolathoz ketten kellenek.

2012. aug. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!