Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Látam hogy sok lány szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látam hogy sok lány szeretne koreai fiúval ismerkedni, Valaki esetleg egy koreai lányal nem szeretne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

én már lassan 20-éves leszek de még nem találtam meg az igazit .

Magyar fiút szeretnék :)

Szerintetek mást nem zavar a származásom ?

Mert ugy vettem észre hogy nem mernek oda jönni hozám a férfiak...


2012. aug. 22. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sokan szeretik pedig az ázsiai nőket, én is pl. Nem sokakat zavar a származásod szerintem :D Ha szép vagy akkor ha koreai, ha nem, akkor sem lesz gondod :D
2012. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs koze ennek a szarmazasodhoz. Lehet tul vonzo vagy es a pasik voltak gyavak :D
2012. aug. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jajj, hát odamegyek én, csak mondd el, merre mászkálsz :)
2012. aug. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Én most nem ara céloztam hogy bárki megteszi :D

Amugy Bp-i vagyok

És köszönöm az eddigi válaszokat .

Üdv:Mido

2012. aug. 22. 15:43
 5/16 anonim ***** válasza:

Tényleg Mido a neved, mint a lánynak az Oldboy-ban?


Ez gyakori név Koreában?


26 F

2012. aug. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
hmm engem kifejezetten vonzanak az ázsiai lányok viszont egyet sem ismerek sajnos... ha ismernélek biztos nem félnék tőled :-D 22/f
2012. aug. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Én meg koreai származású fiú vagyok, de nekünk se olyan könnyű amúgy. Én még tök kicsi voltam, amikor ideköltöztünk, és sokkal inkább magyarnak érzem magam, viszont azok a lányok, akik szívesen összejönnének velem, azok ilyen Korea-fanok, van, hogy sokkal jobban vágják a nyelvet, mint én XD Nekem csak egy olyan lány kéne aki engem szeret, nem pedig az országot, ahonnan jöttem :(


Na mindegy ezt most nem tudom minek írtam ide mert nem sok köze van ahhoz amit te kérdeztél csak gondoltam leírom :D

20/F

2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Golan Trevize ***** válasza:

A helyesírásod messze veri a korosztályod helysírási tudását.

Valószínűleg más téren is sokkal tanultabbb, műveltebb, okosabb vagy.

Ne csodálkozz, ha a sok suttyó fél veled ismerkedni, tartanak tőle, hogy butának fognak látszani melletted.


Meg az is benne lehet a dologban, hogy azért nem mernek odamenni hozzád, mert tartanak tőle, hogy azt gondolod, hogy csak azért akarnak veled ismerkedni, mert egzotikus vagy, és azt gondolhatod, hogy csak trófeának kellenél.


Szerintem ne csüggedj, nem vesztesz vele semmit ha vársz türelemmel.

2012. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
imádom az ázsiai lányokat. ha nem zavar, hogy 1 évvel fiatalabb vagyok, megismernéleK:'D
2012. aug. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is nagyon csipem az ázsiai lányokat, csak az a problémám, hogy úgy gondolom hogy azok a külföldiek, akik itt vannak, biztosan jól szituáltak, így nem nagyon állnának szóba velem. :(
2012. aug. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!