Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minél nagyobb tömegű és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minél nagyobb tömegű és magasságú egy fiú, annál nagyobbak az esélyei a lányoknál?

Figyelt kérdés

2012. aug. 22. 22:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem. De a cingároknál mindenképpen több esélyük van. :)
2012. aug. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Figyelj,a magas srácokra általában a magas lányok buknak. És akkor fontos a magasság
2012. aug. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

180 centi azért legyen 1 pasi :D


kisgyerekméretűt senki nem akar

2012. aug. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Magasság nem árt.300 kiló viszont ne legyél..

És üzenem mindenkinek,hogy a magasság nagyon nem a férfiasságtól függ..

2012. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Fülünyúl ***** válasza:
Magasság, testsúly? Én azt hittem a péniszméret számít! :O
2012. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
...nem, a pénztárca :P
2012. aug. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Blazer X ***** válasza:
#3-as válaszolótól kérdezném, hogy én vagyok 21 évesen 168 cm. Hogy a fenébe, oldjam meg azt, hogy nőjek még egy 20 cm-et, mert a csajok kisméretű pasit nem akarnak. Erre szeretnék valami választ.
2012. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ilyenek a lányok. A fiúkat támadják, hogy mennyire felszínesek és válogatósak, közben meg ők azok, akik a külsőre, magasságra és vagyonra hajtanak. Aljas, mocskos, képmutató népség a női nem. Szomorú vagyok, amiért egy rendes lányt sem találok ma már, aki még egyedülálló is és tényleg érdemes lenne küzdeni érte.
2012. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Blazer X ***** válasza:
Hidd el van még olyan csak nehéz találni, és még annyi, hogy ne állj ilyen negatívan ehhez a dologhoz. Majd az idő eldönti a dolgainkat, de ha így szidod a csajokat, azzal csak még mélyebbre süllyedsz a kétségbeesésedben, mint a Titanic. XD
2012. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
tény, hogy a lányok/nők alapvetően jobban vonzódnak a magasabb, erősebb testalkatú palikhoz, ez már ősidők óta így van, hisz egy 100 kilós, 180-190 centis csóka nagyobb biztonságérzetet kelthet egy nőben, mint egy 50 kilós pehelysúlyú, viszont szerintem ezt simán lehet ellensúlyozni, ha magabiztos vagy és határozott. Na meg gondolom a csajoknak is más-más kaliberű csávók jönnek be.
2012. aug. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!