Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác aki nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác aki nagyon tetszik hogyan kelthetném fel a figyelmét?

Figyelt kérdés
Nem ismerem csak láttam mert egy helyen táboroztunk.De az ismerősök vagyunk a fa*én.segítsetek!:)
2012. aug. 25. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
küldj neki egy fehérneműs képet, és írd alá, hogy szeretnéd, ha megtöltené a csuprod mézzel :D erre biztos felfigyel :D
2012. aug. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bolond XD
2012. aug. 25. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
tudod te, hogy örülnék én ennek :D oda lennék, meg vissza :D
2012. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írj neki kedvesen, nem tolakodóan, ha szimpi vagy neki, akkor biztos válaszolni fog :) nem kell ezt túlbonyolítani, mert mi srácok sokszor nehezen vesszük a lapot (vagy egyáltalán nem), ha csak utalgattok sejtelmesen :)
2012. aug. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Írd meg neki, hogy szeretnéd megismerni, de nem akarod, hogy legyen köztetek bármi is, se pulcsi, se gatya, se bugyi stb.
2012. aug. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 a se levegőt még hozzátenném :D
2012. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2012. aug. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!