Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » El multam húsz éves gáz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El multam húsz éves gáz hogy még nem csokoloztam?

Figyelt kérdés
az az elsöben csokoloztam de nem tetszet azota nem

2012. szept. 1. 04:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell tudni! Tibeti szerzetesek sosem csókolóznak, egész életükben önmegtartóztatóak aztán megvilágosodnak, ellentétben a vágyak, ösztönök hajtotta emberével.


Ha nem érzed úgy hogy fél ember vagy emiatt, akkor csak azért érezheted gáznak, magaddal szemben, mert kihagytad.

Akkor feltételezem, hogy szexuális kapcsolatod sem volt.


Én pont tegnap múlt 3 éve, hogy nem szexeltem. Jó pasi külsőre, mert mondják, csak a férfi hiányzik belőlem, a bensőmből.


Válaszolva: Gáz ha akarod és nem mered, mert csökken az önbizalmad , akaraterőd, gyengül a személyiség


nem gáz ha kívánod, de tartani akarod magad, mert a testiség minden fázisát a szerelmeddel akarod megélni, akit mondjuk meglátsz elsőre. Eredmény erős önmagán uralakodni tudó jellem.

2012. szept. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Erre inkább nem mondok.semmit
2012. szept. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
miért nem azt mondod nem tudsz
2012. szept. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És akarsz? Csaj vagy vagy fiú?
2012. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazábol nem érzem ugy hogy kéne csokoloznom csak érdekelt mások mit gondolnak volt már kapcsolatom de csak olyan hogy mogyuk megbeszéltük délután találkozunk csak testi kapcsolat ez ment 1 évig malyd elköltözöt és enyi.
2012. szept. 4. 06:11
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy lehetett testi kapcsolat csók nélkül??? Én minden megmozdulást előkészítést és bevezetést csak úgy tudok kezdeni hogy csókolózás! Akkor csak simán a szex csók meg nem?! Megmutassam mit veszítettél eddig? :) ;)
2012. szept. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
há volt tipi tapi + minden de csók nem. meg mutatni? atoll függ hogy fiú vagy lány vagy.
2012. szept. 7. 13:46
 8/11 anonim ***** válasza:

tegnap 13:46

Te lánynak tűnsz én meg fiú vagyok. :) Ha nem csaj vagy akkor persze tárgytalan. :)

A +minden nálad mit takar? ;)

2012. szept. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
+ minden az szexet jelent ja és nem lány vagyok reméltem hogy te igen
2012. szept. 9. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:

tegnap 15:49

Akkor mindketten ráb.sztunk. :D

2012. szept. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!