Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátságból szerelem (kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem (kezd bonyolult lenni) mit tegyek?

Figyelt kérdés
20/F. biztos forrásból tudom,hogy a lánybarátomnál nem lehet esélyem, ráadásul gyanakszik,hogy én többet éreznék... mi lenne a legjobb megoldás?
2012. szept. 2. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozni, majd ha kudarc, felszívódni egymás életéből.
2012. szept. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nézd. Én azt tanácsolom, hogy próbáld meg. Én is hasonló helyzetben voltam, mint te, de (én hülye) nem tettem semmit, és beleszeretett másba. A mai napig együtt vannak. Szóval, azt tudom tanácsolni, hogy próbáld meg. Amúgy a nők kiszámíthatatlanok. Lehet, hogy csak úgy mutatja, hogy nem érdekled őt, mint partner, és közben az ellentét érzi. Nem tudom, csak mondom, hogy erre is van esély. Sok sikert!
2012. szept. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem sokat veszthetsz, a barátságotok már úgyis rég elúszott így, hogy beleszerettél. Ez már nem barátság, csak még rosszabb lesz neked, mert hiába jó vele, úgyis tudod, hogy nem lesz a tiéd... (hacsak meg nem próbálod, szóval tedd ezt :) )
2012. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2012. szept. 3. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia:) Pont most voltam ugyan ilyen helyzetben. A srác megpróbálkozott ezzel nálam és most együtt vagyunk. Később bevallotta, hogy nagyon félt, mert nem gondolta volna, hogy én is érzek iránta valamit. Pedig nagyon szeretem őt :) remélem Nektek is ilyen szerencsétek lesz:) Szorítok!!:)
2012. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csessz el egy jó barátságot egy lehetséges szerelemért. Egy igaz barát jobb, mint egy gyűlölködő ex.
2012. szept. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De ha nem próbálja meg, akkor egész életében azt fogja kérdezni, hogy miért nem tett semmit, és ezzel elkezdődik a "miért" korszak.
2012. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!