Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lenne értelme egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne értelme egy lányhoz, akit látásból ismerek odamenni, mondani neki, hogy szimpatikusnak találom majd elhívni valahová mondjuk sétálni, fagyizni vagy valami ehhez hasonló? 16/f

Figyelt kérdés

2012. szept. 6. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne!

gyerünk őcsi..:D bátraké a szerencse..:D

2012. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
3%
de lehet hogy leégsz az egész suli előtt és ha utána a leggyányabb csajnál is próbálkozol az fog az eszébe jutni, hogy ezt az a csaj is visszautasította szóval biztos jó oka volt rá visszautasítom én is
2012. szept. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. még az a jó, hogy nem minden lány egyforma és mindenkinek más jön be és máshogy gondolkodik ;).
2012. szept. 6. 21:47
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

De mért égne be az egész suli előtt? Nem mindenki előtt kell odamenni hozzá? A suliban meg a pletykák így is úgy is minden hülyeségekről terjednek, és a suli is véget ér egyszer.


Én nagyon örülnék, ha ezzel odajönnél hozzám. Sokkal nagyobb esélyed lenne, mintha valami hülye dumával lépnél oda hozzám. ilyen tipikus csajozós szövegekkel, vagy ha fel akarnál tűnni, és valamit csinálnál (na azzal tényleg beégetnéd magad), akkor már lépj oda, és kész, nem baj, hogy nem ismerlek. illetve látásból ő is biztos ismer, erre legjobb bizonyíték, hogy a Facebookon is mindenki bejelöli a látásból ismert embereket, tuti ő is ismeri az arcod. Sétálni, és fagyizni... szerintem ez nagyon jó. Nem akarod rögtön letámadni. És hogy azt mondtad rá, hogy szimpatikus, nem azt, hogy "de jó csak vagy" (nekem ez olyan tolakodó): szerintem amit itt kiírtál, az a legjobb mondat, amit csak mondhatsz. És hogy mindezt személyesen teszed! Szerintem ez nagyon tetszene a lányoknak. és amúgy nem fog kinevetni. épp azért, mert látja, hogy te kedves, kulturált, bátor voltál. Ha nem is tetszel neki, vagy van pasija, akkor is illedelmesen fog elküldeni, és nem kinevetni, hiszen kölcsön kenyér...

2012. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A 2. mondat nem kérdés. :)
2012. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

*jó csaj vagy


Azt hogy nem letámadod esetleg félreérthetően fogalmaztam. Arra gondoltam: ha moziba hívod, esetleg visszautasít. Sétálni azzal szívesen elmegyek, akivel nem akarok olyan szívesen moziba menni.

2012. szept. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát én arra várok, hogy egy srác odajöjjön hozzám :) sok szerencsét kölyök :)


(szerintetek milyen lenne ha a csaj csinálná ezt?)

2012. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztatást :D.
2012. szept. 8. 01:08
 9/15 A kérdező kommentje:

# 7/8 Időpont tegnap 22:33


Hát hogy milyen lenne? Könnyen hozzá tudnék szokni :).

2012. szept. 8. 01:16
 10/15 anonim ***** válasza:
Na, majd írd le, hogy ment!
2012. szept. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!