Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek odamenjek hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek odamenjek hozzá, megszólítsam? Nem lenne fura?

Figyelt kérdés

Ott kezdem, hogy volt már barátom, csak még sosem kezdeményeztem, ismerkedést, ezért nem nagyon tudom, mit tegyek...

Tehát most kezdtem az egyetemet és ott találkoztam egy sráccal, aki nagyon megtetszett, hallgatótársam. Pár szót már beszéltünk, de nem személyes dolgokról, még hivatalosan be sem mutatkoztam neki, szóval lehet, hogy a nevemet sem tudja.

Ma volt először tanítás és találkoztunk is, többször és észrevettem, hogy ő is néz engem, tehát az arcomat buztosan felismerte, vagy nem tudom, miért vizslatott. El is határoztam reggel, hogy odamegyek hozzá, de mindig valakivel dumált, haverjaival, szóval így nem akartam égetni magam több ember előtt. De egyszer pl. kihallottam a beszélgetésükből, hogy rólam beszélnek, rám is néztek mind a 2-en közben.

Szóval szerintetek? Nem gondol így nagyon "antiszociálisnak"? Mert egyébként nem vagyok az, csak most előtte valahogy furán éreztem magam. Gáz lenne odamenni hozzá? Milyen apropóval szólítsam meg? Ha ott a haverja, akkor is odamenjek dumálni?


18/L



2012. szept. 10. 17:53
 1/1 anonim válasza:

Menj oda hozzá az egyik óra után és kérd meg, hogy magyarázza el neked, hogy is van az, amit a tanár tanított éppen azon az órán, mert valamit te nem értesz - ez mindig bejön a pasiknak.

Mikor vége az órának, a közelébe férkőzöl és mikor elkapod a pillantását, homlokráncolva mutogatsz a tábla felé, s indíthatsz egy ilyen laza kezdőmondattal:

- Szia! Te értetted azt a részét a mai anyagnak, amikor a tanár arról beszélt, hogy...


Szóval ez sok pasinak bejön, még akkor is, ha neki sincs lövése arról, hogy miről beszélt a tanár... :-)

Amúgy, ha ő is szemezett veled, akkor meg pláne megpróbál majd "segíteni" neked.

2012. szept. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!