Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van, hogy csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy csak akkor és olyan helyen merek leszólítani ismerkedési szándékkal lányt, ha csak ő és én vagyunk kettesben és senki sem van a környéken?

Figyelt kérdés
Pédául egyszer egy lányt este buszmegállóban leszólítottam, először is a buszt kérdeztem, hogy tudja-e mikor jön. Aztán elkezdtem lazán ismerkedni vele és még egy ölelés is összehoztam meg saját kezével írta le a nevét, elérhetőségét nekem. Ne kérdezztéke magam sem tudom hogy csináltam, de amúgy kiderült van pasija, szóval nem lett semmi, mert még csak el sem tudtam érni otthon már. De most nem is ez alényeg, hanem, hogy simán megmertem tenni ilyen közeledést egy lányhoz, amit máskor nem mernék, ha sok ember vesz körül vagy akárcsak egy is. :/

2012. szept. 11. 21:08
 1/4 zitaa14 válasza:
szerintem ezzel nem vagy egyedül, vagyis én ismerek egy fiút, akinek tetszem, és egyik buliban csókolóztunk is, de akkor sem jött oda egyből, hanem csak a barátai biztatására, suliban pedig köszön,meg beszélünk pár szót, de azon kívül oda sem jön ha vannak ott mások is.. de szerintem ha látod a lányon, vagy esetleg tudod,hogy bejössz neki, akkor nyugodtan közeledj felé társaságban is, persze csak diszkréten:)
2012. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
félsz hogy esetleg "beégsz",mert a lány tegyük fel "lekoptat"...bátorság,nem kell félni a lányoktól,csak finoman és aranyosan. Nem lesz gond. :)
2012. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Más ilyen eset is volt? Vagy amúgy ha egyedül vagy akkor se mindig? Mert ha előbbi akkor valszeg attól félsz hogy beégsz ahogy mondták. Ha az utóbbi akkor meg ilyen velem is volt, hogy csak úgy tök véletlen úgy alakult hogy elkezdtem dumálni egy csajjal, nem lett belőle semmi, de ott dumáltam vele tök lazán. Észre se vettem.., Csaak háát sajnos ez ilyen elég ritka alkalom volt
2012. szept. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Nem ostobaság. Nekem van egy olyan érzésem,ha többen vannak, akkor mások is hallják,hogy hogy sülők fel a nő előtt, és úgy dupla kínos,ha hülyeségeket beszélek, ha rosszul állok hozzá a nőhöz és elcseszem. Ráadásul ha olyan közegben van, ahol nagyon sokan vannak, akkor félő hogy felbukkanhat a palija, vagy mások is odamennek pitizni neki, baráti köre odapofátlankodik, aztán neked löttek, mehetsz a levesbe, és hiphopp le vagy radírozva az idegen dumáddal együtt. Nekem is volt egyszer egy olyan, hogy egyetemen leszólítottam egy nőt, beszélgettünk, aztán egy másik lány odajött pofázni mindenféle marhaságról vagy félórán át, én csak bólogattam, aztán mindkettőt otthagytam a pi-csá-ba. Rettentő idegesítő és kínos is volt. Na szóval így mennek ezek a dolgok.
2012. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!