Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizás után flegma meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizás után flegma meg furán viselkedik?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal elmentem meginni egy sört és az lett a vége, hogy megnéztünk egy filmet egymás mellett fekve az ágyban, de amúgy semmi nem történt, talán történt volna, ha hagyja, hogy ott aludjak.


Utána egy hétig rám se nézett, hozzám se szólt, sőt el is küldött. Kifejezetten látványosan kerülte a társaságom, pl ha odamentem egy csoporthoz ahol ott volt akkor is fölényesen átballagott máshova, ha rá se néztem, sőt, a másik társaságnak szólt, hogy "bocs, csak átjöttem ide mert egy srác nyomul rám" ha véletlenül mellette volt hely a teremben és oda ültem le látványosan felkapta magát és átült máshova, közben rám se nézett....


Most írtam neki a facebookon hogy mi ez erre nekiállt itt nekem panaszkodni hogy hogy képzeltem hogy én feljövök, meg ott oda lefekszem meg minden, meg ez megaz. Szóval számonkért olyan dolog miatt ami akkor ott őt nem zavarta!! Ez biztos!!


Nos én már rég elfelejtettem volna ezt a lányt, de most olyan energiákat mozgatott meg, hogy idő kell, mire feldolgozom, szándékosan csinálja?


én 22 vagyok ő 20 lesz


2012. szept. 15. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt buktad, felejtsd el és keress vki értelmeset.
2012. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csak szórakozik veled. Javaslom ,hogy hagyd a pics@ba.
2012. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudni kell róla, hogy barátja van, és a randi véletlenül sikerült úgy ahogy.
2012. szept. 15. 18:48
 4/5 A kérdező kommentje:

Konkrétan az érdekel, hogy időhúzás miatt kéreti magát, vagy tényleg le akar rázni?


Semmi oka nem volt arra, hogy így látványosan szórakozzon velem egy hétig, facebookra sem volt kötelező válaszolni mégis nekiállt ott kiosztani.


Én pozitívumnak veszem, de a fene tudja :/

2012. szept. 15. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:

már minimum a harmadik kérdésedet olvasom ezzel kapcsolatban, pedig nem nagyon vagyok fent gyik-en, csak napi 1-2szer.


már leírtam, hogy erről mi a véleményem:


A) szerintem a csaj azt hitte, hogy nyomulsz rá. lehet, hogy ő is érez irántad valamit, csak ezt nem akarja se magának, se neked, se a pasijának bevallani. nem akarja a barátját megcsalni, és próbálja magával is elhitetni, hogy nem szeret téged, hogy ne legyen bűntudata.


B) Nem érez irántad semmit se, csak szórakozik az érzéseiddel, élvezi, hogy ennyire hajtasz utána. vagy csak egyszerűen azt teszteli, hogy mennyire vagy hozzá "hűséges"


Üdv, "Petra"


:DDDD

2012. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!