Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti engednétek, hogy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti engednétek, hogy együtt aludjunk? (szülők)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14 évesek vagyunk a barátnőmmel(1 hónap,és ő is 14 lesz),és már elég régóta együtt vagyunk.

Szeretnénk együtt aludni.NEM lefeküdni.Csak az a baj,hogy a szüleink reakciója rögtön az lenne,hogy nem,mert úgyis csak ,,azért" akarunk együttaludni.

De nem!14 évesek vagyunk,eszünk ágában sincs...Szeretjük egymást,és olyan jó lenne összebújva aludni..Mi úgyis bennelennénk,ha néha ,,ellenőriznének" minket..Nyáron sátrazni akartunk,de ahhoz már szeptemberben hideg van.

Szerintetek?Főként szülők reakciójára lennèk kíváncsi...

Előre is köszi!

13/L,14/F(én)



2012. szept. 15. 23:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%

Egyszerűen nem tudom miért nem tudják a szülők felfogni,ha nagyon akarjátok ÚGYIS megteszitek


Ezekkel a felesleges tiltásokkal ba*szák el a gyerekkort

2012. szept. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én már lehetnék szülő, úgyhogy leírom. Én úgy nevelném a gyerekem, hogy a legőszintébb kapcsolat legyen közöttünk. Bármint elmondhat. Ismerném őt és tudnám, hogy bízhatok benne ilyen téren (hogy nem csinál hülyeséget). Ez esetben benne lennék és megengedném neki. Nem is ellenőriznélek benneteket, úgyis rájönnék a szemed rebbenéséből, ha hazudsz.
2012. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elsőnek:Nehezen lenne titokban kivitelezhető egy ilyen.. ;)
2012. szept. 15. 23:57
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
második: mindenki úgy indul, hogy ő tökéletes szülő lesz, tökéletes gyerekkel és tökéletes lesz a kapcsolatuk is. de azért megnézném az arcod, mikor az alig 14 éves lányod elég áll, hogy ő a faszijával akar aludni. nem ilyen egyszerűek a dolgok, bizalom meg jó kapcsolat ide-oda.
2012. szept. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
jahm, a válaszom kimaradt: nagy valószínűséggel nem engedném meg, aludjatok együtt délután összebújva.
2012. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon okos dolog, hogy (ha jól vettem ki a szavaidból) még ti is fiatalnak tartjátok magatokat. Ez mindenképp érett hozzáállás, én engedném, hogy együtt aludjatok. Mióta vagytok egyébként együtt?
2012. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Délután,ha van is időnk,inkább tanulunk,nincs időnk ilyenekre.

Szerintem...Egyébként,ha azért tiltanak el,mert félnek,hogy d.gunk (már bocsánat...),akkor az nagyon rossz kifogás,hisz azt nappal is megtehetnénk,ha akarnánk..

2012. szept. 16. 00:04
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is szülõ vagyok,édesanya 12 éves a lánykám.Mi nagyon bensõséges viszonyban vagyunk,tehát két év múlva ha ezt szeretné,nem tiltanám....na teszem fel ha bármikor gondjai lennének teljes erõmmel azon lennék,hogy segitsek neki/rajta,nem letorkolnám.Ezért is nem szorgalmaztam a szigort soha.Nekem szerencsém volt,mert mindig mindent elõször tõllem kérdez,nekem mondd el.
2012. szept. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Holnap lesz 5 hónap. :) (rekord,mert mások 1-2 hónap alatt megunják egymást ebben a korban..de mi csak egyre jobban szeretjük egymást. :) )

Közben az órára néztem,és rájöttem,hogy ma 5 hónap. :D

2012. szept. 16. 00:07
 10/28 anonim ***** válasza:
én azt gondolom, hogy nem azért nem engedném, hogy nehogy "d*gjatok" (téged idézve). egyszerűen csak úgy gondolom, hogy 14 évesen még nem kell együtt aludni. én is voltam 14, nem is olyan régen, hasonló dolgokat szerettem volna, ennek ellenére mégis ez az álláspontom.
2012. szept. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!