Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nagyon kiakadnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nagyon kiakadnátok?

Figyelt kérdés
Már több mint 5-6 vagy talán 7 éve ismerek 1 lányt. Együtt járunk táncra , gyakran voltunk párban (azazhogy gyakran táncoltunk együtt) , nagyon meg is tetszett , hihetetlen szép , okos , intelligens... nem véletlen szeretnék összejönni vele. Viszont van 1 genetikai "betegségem" , név szerint Pectus Excavatum-om. ( [link] tölcsérmellkas. (a képeken látottaktól eltér , nem ennyire durva , de azért nem nehéz észrevenni.) és nem tudom hogyha elkezdenék ismerkedni vele vajon mennyire akadna ki ezen ha megtudná? Mindig nagyon figyeltem h senki ne vegye észre , ha kell úgyis öltöztem, h senki ne lásson stb. 1-2 fiú ismerősömön kivűl , meg persze rokonokon kívül senki nem is tud róla. Ti mennyire akadnátok ki ha épp 1 randijelölt ilyen "problémával" próbálkozna? (azazhogy megtudnád h ilyen deformítással rendelkezik.)

2012. szept. 19. 00:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én fiú vagyok de szerintem ne a legelején mondd el hanem ha már megkedvelt egy kicsit és már bírjátok egymást:) amúgy ha sokat edzel mellizomra, nem segít?
2012. szept. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

Persze tudom h nem azzal kell kezdeni. Azt h mennyire bírjuk egymást meg még nem tudom , én szeretem tiszta szívemből , ő is mutat jeleket... de ... majd eldől.

A nagy baj h azért 1 fiú elég szar helyzetekbe tud kerülni így , póló levétel során ... stb.

Hát őszintén szólva nem tudom. Elkezdtem konditerembe járni , leginkább emiatt az egész deformítás miatt... hát figyelj, szerintem egy minimálisan segített rajta , tény h kb teljesen félvállról vettem a kondit , ha nagyon megerőltetném lehet segítene.

2012. szept. 19. 00:13
 3/37 anonim ***** válasza:

Egy szuvesseget kerhetnek?

Nem kaphatnank ide egy kepet, termeszetesen arc es mas nelkul, csak errol.

Igy konnyebb lenne velemenyt mondani.

2012. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
*szivesseget
2012. szept. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
Szia! Neked is hasonló "adottságom" van! Elmesélem a tapasztalataim, ha gondolod! Írj privátot! 20/L
2012. szept. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
nekem is ilyesmi csak sokkal kisebb.. plusz meg ilyen s ize formaju a gerincem is.
2012. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:

Szerintem az alkatodon látszik ruhában is, ahogy mondtad, hogy nem nehéz észrevenni. Ha valakit megszeretnek ruhában, akkor már meztelenül nem szoktak kiszeretni belőle.:)

Azt is lehet, hogy elhívod uszodába, és akkor látja, és nem éri meglepetés, és utána hívod randira.

2012. szept. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nekem elvileg a gerincemmel nincs feltétlen baj. Felül a felső csigolyáim vannak elvileg még picit beljebb mint kéne , de ez ezzel a deformítással együtt jár. Plussz vmért nekem a bal alsó bordám jobban kiáll mint a jobb. Sőt , szimplán csak nagyon kiáll.
2012. szept. 19. 00:29
 9/37 anonim ***** válasza:

Miért akadnék ki? Hiszen nem te tehetsz róla.


Ha nagyon elvarázsolna egy fiú ( a kedvességével, mosolyával, intelligenciájával, egyéniségével), akkor nem érdekelne, hogy van egy kisebb testi hibája.

Mellesleg ennek ellenére is lehet nagyon ízléses, igényes a megjelenésed.

Ha emiatt nem kellenél a lánynak, akkor jobb is, ha menni hagyod, nem kár érte.

Szerintem ameddig barátzónában vagytok, ne mondd el neki, csak amikor már kezd komolyabbra fordulni a dolog. Érezni fogod! :)

2012. szept. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Háát , legtöbbször már az is elég nagy stressz ha 1 új ember tud meg erről bármit , nem hogy egy egész uszoda. Bár ha ott lenne mellettem rajta kívűl semmi más nem érdekelne. :)
2012. szept. 19. 00:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!