Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha 1 lánytól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha 1 lánytól facebookon megkérdeztem hogy mikor van ideje? és nem válaszol de ha mást kérdezek akkor rögtön válaszol

Figyelt kérdés

1 hónapja tudta meg hogy szeretem de én 5 éve szerettem (titokban) még kéthónapja kiránduláson odaült velem szenbe és amikor ránéztem mindíg elpirult(már majdnem vörös volt)

de most semmi és ha most meglátom lefagyok.

kélek segítsetek főleg lányok válaszára vagyok kíváncsi mit csináljak


2012. szept. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, nem akar veled találkozni. Csomó lány elpirul, ha fiú nézi, még akkor is, ha ők nem akarnak semmit attól a sráctól. Jól esik az önbecsülésüknek, zavarba jönnek.
2012. szept. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval semmire se számitsak??

ezzzz hát hogy is mondjam :(

2012. szept. 26. 18:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha másról kérdezed és válaszol, akkor kérdezz tőle mást! Lehet, hogy csak arról van szó, hogy egyelőre nem tudja, hogy mit csináljon. Beszélgess vele, és ha jól tudtok csevegni Facebook-on, akkor felvetheted, hogy a társalgást folytathatnátok-e élőben? Aztán majd mond rá valamit!


Bocs, de én nem lány vagyok, de úgy éreztem ezt a tanácsot meg kell osztanom veled!

2012. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok kössz
2012. okt. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!