Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom meg mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackókaa kérdése:

Honnan tudhatom meg mit akar tőlem?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni.. fontos lenne.

Van egy srác aki nekem nagyon meg tetszett, adott valamiféle jeleket.

Nemtudtam hogy véljem .. nem is reménykedtem. Van egy haverom aki jóban van vele és

beszélgetett vele rólam. Mondogatta hogy tetszem neki de van pasim. Nos.. én szakitottam a barátommal

de ő.. most meg azt mondta nem akar tőlem semmitsem .. se senkitől. De ma megint rám ír.. folyton. Likeolja

a képeimet.. és csak csak ad mindig olyan jelet ami reményt ad. Folyton mosolyog rám.. nem is értem.

Nem akarom nagyon kifejteni miker ír, mer nem akarom hogy esetleg tudtára jusson ez.

A buszon van hogy elbúj.. és les.. mint ha nemakarná hogy tudjam hogy néz engem néha.

Mindig kedves.. tényleg nem értem. Lehet fél ? Vagy hülyít? Kétségbe estem mivel

nem akarok megint pofára esi...


mi az amivel kitudnám deríteni mit akar tőlem ? Idő múlva rá fogok kérdezni,de még nem akarok. Rá akarok jönni mi zajlik benne...


( a srác szerény egomanó .. folyton csak edz és nem érdekli semmi.. vagyis de.. vagy nemtudom.)


2012. okt. 1. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyi van, amit leírtál. A fejében érdekled, és álmodozik is rólad, de realizálni nincs kedve, bátorsága.
2012. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre csak azt tudom mondani hogy minél hamarabb kérdezd meg. én is pont így voltam kb. és rákérdeztem és igent mondott... szval kérdezd meg minél hamarabb. semmi veszíteni valód nincs ezzel.
2012. okt. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hívd el sétálni és beszélgessetek sokat, ha olyan lesz a helyzet még az is lehet, hogy ő kezdeményezi a dolgok folytatását
2012. okt. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!