Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kérdezzek a lánytól aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kérdezzek a lánytól aki tetszik nekem?!

Figyelt kérdés
Van egy lány, évfolyam társam és nekem nagyon tetszik, szokta mondani nekem h szerelmem meg nagyon szeretjük egymást barátilag, de nem nagyon engedi h elhivjam sétálni meg ilyenek. Nem tudom kérdezzem meg hogy jár e velem vagy még várjak?

2012. okt. 5. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2012. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még várjál.
2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Szerelmem"-nek hív, de nem akar elmenni sétálni se veled?


Érdekes.... O.o

2012. okt. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle konkrétan ,hogy lehet e több is köztetek. és ha igent mond akkor hívd el randira. Ha nemet akkor hagyd el és keress más csajt ne ragadj le egynél mert később megbánod ,hogy a semmiért vártál..-.-
2012. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok. Szerelmemnek hiv igen, kijön velem sétálni vagy kerülni egyet biciklivel vagy szimplán beszélgetni, de nem nagyon akarja hogy hazakisérjem meg ilyenek..
2012. okt. 5. 21:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja, hogy 14 vagy... akkor nem csoda. Ilyen korban ne számíts sokra.
2012. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hogy hogy ne számitsak sokra? én egy barátnőt akarok, és őt már kb 2 éve megszerettem..
2012. okt. 5. 21:39
 8/13 LeftBehind ***** válasza:
100%
Úgy aranyapám,hogy egy 14 éves csitri,főleg a mai világban,annyira akar veled komoly kapcsolatot,mint én Orbán Viktorral!
2012. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kérdezd meg, hogy tetszel-e neki, majd a kiábrándító válasz után menj haza és élj tovább
2012. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
szóval semmi esélyem! azért köszönöm :)
2012. okt. 9. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!