Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ha egy pasi arcra nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ha egy pasi arcra nem szimpatikus nektek (de nem is hude ronda), de eleg jo testfelepitese es jo feszes feneke van, belsoleg is rendben van, akkor ha udvarolna nektek adnatok neki eselyt?

Figyelt kérdés
Vagy ha az nem jon be akkor bukta van? Mert ha nem adtoj eselyt, alkor nem is tudjatok meg milyenek a benso ertekei. Nem igaz?
2012. okt. 8. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ha vékony, sportos, és megvan a hatalmas előnynek tartott kerek, feszes fenék- és nem gáz az arca, talán.


De nehéz így megítélni, nekem a helyes, sz. arc is nagy gyengém. :/

2012. okt. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A benső értékek természetesen fontosak.

De a külső meg egyfajta "előfeltétel".

2012. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
miért, te mi alapján kezdesz nekem udvarolni? az alapján, hogy milyen a pofim. akkor én mi alapján adjak neked esélyt? én is a pofid alapján fogok. sajnos nekem a fenék meg a test nem számít, nekem az arc a fontos. a kigyúrt pasikat alapból nem szeretem...
2012. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart! :)

Az összhang számít! ;)

19/L

2012. okt. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

3- akkor neked is számít a test (ne legyen kigyúrt). Egyébként én se szeretem, csak a fenek legyen izmos! Máshol csak sportos, de NE kigyúrt.


És meg fogsz lepődni: a pasik jó része akár "csúnyább" arcú lánnyal is összejön, ha az testileg vonzó nekik.

2012. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem. En a formas testu lanyokra epekedek. Az sem zavar ha nem jo az arca. Ha apolt akkor nem lehet baj. Kifejezezltten kedvelem a kiswe eroa arccsontu, nagyobb orru, kisse elallo fulu aranyos kisugarzasu lanyokat. Ti nem igy vagytok a fiukkal?
2012. okt. 8. 11:02
 7/17 A kérdező kommentje:
5. Akkor latom.te is egy velemenyen vagy velem, hogy ha csinos a lany, akkor egy elonytelen arcot is siman el tudunk nezni nekik. De aajsajnos a lanyoknak a tokeletes osszhang szamit, nem veletlen, jogy a tobb ezer valaszadot tomorito felmeres szerint, a lanyok a magyar pasik 80%at kulsore alkalmatlannak tartja.
2012. okt. 8. 11:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Fontos a belső, de a külső ugyanolyan fontos, csak akkor jöhet szóba a pasi, ha külsőleg is tetszik, szerintem ezzel minden nő így van.
2012. okt. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A barátom is ilyen volt. 2 évig voltunk együtt, egészen tegnapig. A belsőjével fogott meg, azzal is tartott meg. Nekem ez különösebben nem okozott traumát, hogy nem egy Ken-babával járok. Pont azért, mert jól tudott velem bánni, belülről rendben volt vele minden. Az idő haladtával pedig a külsejébe is beleszerettem, el tudtam őt fogadni mindenével együtt.
2012. okt. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten tolerálható a külső, megkedvelhető. De mindenkinél máshol a határ. (Továbbá változó, adsz-e esélyt, vagy ha nem tetszik, akkor azonnal elhajtod?)


Kérdező: 5-ös vagyok, és nőként írtam, csak ismerem a férfiakat, ennyi. :)

2012. okt. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!