Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudjam hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam hogy egy lány csak barátként vagy kicsit többként gondol rám?

Figyelt kérdés
Vannak valami árulkodó jelek, vagy ilyesmi? Mondjuk a stílusa? (A baj, hogy csak facebookon beszélgetünk, mert élőben nem találkozunk, szóval egy fokkal nehezebb dolgom van.) Ott hogy konkrétan megkérdezzem, meg még nem tartok.

2012. okt. 10. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Most az a kérdés, hogy téged is érdekel a csaj, vagy félsz, hogy rád akaszkodik?

Valóban facebook-on nehéz megállapítani, hogy bejössz-e neki. De szerintem jelek lehetnek a következők:

1. minden képedet, kirakott linkedet lájkolja

2. akárhányszor látja, hogy fent vagy, rád ír, érdeklődik

3. ha nem tűnik annyira nyomulósnak, akkor lehet, hogy csak élőben tudod eldönteni, akkor ott a külsőségek és a testbeszéd fogja eldönteni, hogy mennyire érdekled őt.

2012. okt. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess vele, előbb-utóbb úgyis kiderül! Ne az "árulkodó jelekre" figyelj! Ezek bizonytalanok.


Ha még nem tartasz ott, hogy megkérdezd, akkor még ne kérdezd meg. De egy randit felvethetsz! Aztán majd mond valamit... Nem kell nyomulni, mindennek meg van a maga ideje!


Ez az én tanácsom. Írd meg, hogy alakultak a dolgok! Nagyon érdekel, hogy mi fog kisülni ebből!

2012. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Első: Engem is érdekel a csaj, ezért tettem fel a kérdést.

Azt hiszem, akkor majd erre még később fogok rájönni, mert még nem rég kezdtünk beszélni.

2012. okt. 10. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hozd fel, hogy találkozhatnátok vesztenivalód nincs, legalább megtudod, hogy hányadán is álltok
2012. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Előző: Eldöntöttem, az lesz :D
2012. okt. 13. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!