Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen egy ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen egy ilyesmi szett randira? Szerintetek sexy lenne?

Figyelt kérdés
Fekete szörmés csizma, szép mintázatú fekete harisnya, egy divatos piros miniruha/tunika és egy fekete szörme mellény? Előre is köszi a válaszokat!
2012. okt. 11. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
az a baj nem mindegy milyen alakra kerül fel mindez :)
2012. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
170 cm és 55 kg vagyok :)
2012. okt. 11. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt kb egy 40 éves nőn tudom elképzelni...
2012. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A piros tunika miatt?? mert elég rózsaszínes és csajos vagyok ezért rózsaszínen is gondolkodtam, de a fiúk a pirosat jobban szeretik úgy tudom :)
2012. okt. 11. 22:47
 5/8 anonim ***** válasza:

1es ismét.

elárulom a TITKOT csak neked csak most :)

a lényeg, hogy bármit felvehetsz amiben te jól érzed magad mert az látszik mindenkin. ezért van az, hogy sok csaj egy sima melegítőben is kajak jól néz ki pedig azért az nem egy nőies öltözet.

2012. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az elöttem szolóval.
2012. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit akarsz a fiútól, meg, hogy hány éves vagy, biztos nagyon csinos ez a szett, de én első randin nem feltétlenül "sexy" akarok lenni, ha komoly kapcsolatot szeretnék.

Én nemrég az első randira úgy mentem, ahogy dolgozni is. Farmer, lila kötött, fenék alá érő rövidujjú (nem az a nagyon bő, de nem is a nagyon tapadós), balerina, bőrkabát. Mert ez vagyok én. Szerintem az a legjobb, ha magadat adod, minden szempontból.

24N

2012. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem első randi :) De köszi az eddigi válaszokat jöhet még!
2012. okt. 12. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!