Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez? Gáz?

Figyelt kérdés

Van egy lány a buszmegállon minden reggel,1 évvel idősebb 1 általánosba mentünk,én hatosztályosba mentem tavaly most 8.os vagyok ő 9-es.

Nekem bejön a csaj,hallottam már beszélni a barátnőjével szerintem normális,meg nem olyan mint a legtöbb mai.

Átlagos vagyok kb. fönt be van zselézve egy kicsit a hajam 185 cm magas vagyok,82kg (kis fölösleg :D)

A lány aki tetszik kb. 170 cm..De csak látásból ismerjük egymást nem beszéltünk sose ..

Gondoltam hétfőn szemezgetek vele,és majd mosolygok ha oda néz..De gáz ha leszólítom mások előtt?És lekoptat? Vagy jelöljem be egyáltalán facen?Sztem inkább ne mert így még gázabb..Ha visszamosolyog hétfőn leszólítom kedden,vagy még akkor nem tudom..

Lányok ti hogy reagálnátok?


2012. okt. 12. 19:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd.szemezz vele hétfőn,és ha kedden is szemez.Akkor menj oda és beszélj vele.A körülötted állóknak semmi köze hozzá.Amúgy jót mosolyognak rajta :)

Ha nem vagy biztos benne,hogy tetszel neki akkor ne menj.Ha ennyire félsz a beégéstől.

Ne jelöld fb,inkább szóban

2012. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!