Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne egy ilyesmi szett az első randira?

Figyelt kérdés
Egy fekete masnis cipőcske, fekete szép mintázatú harisnya, és egy sötét rózsaszín miniruha és fekete kabát? Ja és valami smink tanácsot? kék szemem van. Előre is köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 16. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ha illik hozzad ez a ruhazat, miert ne? Fekete rozsaszin ruha, es kek szemhez rozsaszin szemhely, feketen kihuzott szem, enyhe rozsaszines arcpir es egy halvany, vagy nagyon eros rozsaszin ruzs szajfennyel. fulbevalo vagy fekete vagy rozsaszin, ha lehet, melle illo nyaklanc, esetleg karkoto, ora, gyuru. Egy fekete kistaska. A fekete es a rozsaszin legyen kb egyenlo aranyban, mert kulonben elnyomjak egymast.
2012. okt. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :)
2012. okt. 16. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez borzasztóan túlzás. Ha már most ilyen puccosan mész mivel rukkolsz elő legközelebb? Kényelmetlenül érzi magát hogy nem öltönybe lesz. Kicsit vegyél vissza amúgy sincs olyan meleg. :D Feszes farmer csinos felső sokkal jobb lenne szerintem. És a sminket se kell túlzásba vinni :)
2012. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem alapból csinos és nőies a stílusom és szerintem egyáltalán nem puccos...:/ mert topánka és harisnya van rajtam? Meg egy csinosabb miniruha/tunika?
2012. okt. 16. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem sem puncoss,ez teljesen nőies szett.
2012. okt. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
leírhatnád akkor hogy nálad mi számít puccosnak :D Csak puszta kíváncsiságból. Én így akkor öltözöm fel mikor készülök valami nagy eseményre és én is nőiesen öltözködöm. :D
2012. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!