Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha megvan az elhatározás akkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megvan az elhatározás akkor?

Figyelt kérdés
tegyük fel: béna vagy a csajoknál és önbizalomhiányos és nincs magabiztosságod sem, nem szereted önmagad DE elhatározod hogy változtatsz...milyen lépéseket teszel meg ezért..kort és nemet is
2012. okt. 18. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:

össze kéne szednekd, hogy mitől nincs önbizalmad vagy mik a hiányosságok és dolgozni ezeken. Amint javulni fognak ezek a dolgok akkor automatikusan több lesz az önbizalmad is. Nagy munka de inkább tegyél és lassan haladj mint egyáltalán sehogysem. Amíg magadat nem szereted/fogadod el addig hogyan szerethetne más?

29/F

2012. okt. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én megfordítanám a dolgot. Lány vagyok és nem kellettem a kutyának se.

1: lefogytam

2: új ruhatár

22l

2012. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A külsődön kell változtatnod, mert az számít a lányoknak, nem az önbizalom. Ha jobban nézel ki, akkor pedig több sikered lesz a csajozásban, ezáltal nő az önbizalmad is.
2012. okt. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elsőként gondold át, hogy mi tetszik, mi nem.

De úgy mindenről. Legyél önmagad. Ne érdekeljen, hogy pl punk vagy de csak a regisek hordanak rasztát. Ha a tetszik, csináld. Így előbb-utóbb összeáll egy olyan stílus, személyiség, ami már nem feszélyez, mivel nem másoknak akarsz megfelelni, hanem magadnak. Azt csináld, amiben jó vagy. Önbizalom, határozottság. Ez fontos a lányoknak.

Külső: nehéz megmondani már, hogy kisportolt, vagy vékony a mai lányok ideálja. Én azt mondom, ha nem vagy túlsúlyos, akkor nem sokat számít. Persze 30 kilót fel tudj emelni - kb innen számít férfinek és nem fiúnak. (ennyi izom az ágyban is kell)

Az elhatározás a lényeg. Ne hidd, hogy 2 hét alatt sikerülni fog, mert nem. 2 hónap, minimum. Az ember nem tud egyik hétről a másikra megváltozni, de egy 3-4 hónap már elég rá. És ne add fel, ha nem megy egyből.

26F

2012. okt. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha pl fiatalkorodban eléggé számitógép függő voltál, akkor lassan próbálj leszokni, s edz naponta( helyettesítsd ezzel azt az időt. Ajánlom az újabb ruhákat is, amik önbizalmat adnak. Ami szerintem a legfontosabb, hogy keresd önmagad, hogy mi érdekel és próblád ki. (mint pl nekem a gitár). ez segíti azt is, hogy nem leszel unalmas, ha pl mesélned kell magadról 18/f
2012. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem sportolj, az izmos test mindenkinek tetszik. a fogaid rendben vannak-e? mosolyogjál szépen. hordjál jó szabású inget póló helyett, az ing a legtöbb nőnek nagyon bejön. de lehetőleg ne kockásat. és ha egy lány kedves veled, akkor vegyed a lapot, mert vannak olyan férfiak, hogy a nő mosolyoghat akármennyit, lehet kedves, stb. a férfi mégsem csinál semmit, mert félénk. na ez nagyon idegesítő. 34/N
2012. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és az inget ne a nadrágon kívül hordjad, hanem vegyél övet, és tűrjed be a nadrágodba, mert a nagyméretű lógós ing az valami borzasztó.
2012. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!