Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy szolid és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy szolid és okos lánnyal, aki feltehetőleg nagyon gazdag. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy galériában ismertem meg, rögtön kitűnt a tömegből. Elhívtam egy kávéra, nagyon kellemes személyiség. A hétvégén randiztunk is, felajánlottam, hogy elugrok érte, azt mondta, hogy ne, jön majd ő egyedül. Találkoztunk is a megbeszélt helyen, minden jól alakult, a pofára esés akkor történt, mikor a parkolóban szétváltunk: egy új Mercedes SLS Roadster kocsival jár. Láttam a ruháin is, hogy minőséges darabok, de ez tényleg betette az ajtót. Fiúk, mit tanácsoltok? Nem túl pénzes hozzám? Én átlagos vagyok. 24/f.

2012. okt. 18. 19:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
ez szar dolog! de ha szeretitek egymást akk semmi baj!!
2012. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
49%

Én komolyan elgondolkoznék e rajta,hogy megadhatom ezeket neki.

Folytatnám tovább a dolgot aztán kiderülne.

De biztos,hogy nem használnám ki a gazdagságát.Sajnos inkább szakítanék vele.Nem az én világom.Ahhoz szoktam hozzá,hogy keményen megdolgozok a pénzemért.(ami amúgy is kevéske)

2012. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 panini ***** válasza:
54%
szerintem nem para:)
2012. okt. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ennek van egy jó és egy rossz oldala is,de a szerelemben ez nem számít!Csak akkor lesz gond,ha a kettőtök közötti különbség megmutatkozik!Pl:Te nem teheted meg,hogy tehetős helyekre járj,de ő már hozzászokott..ez csak egy példa volt,sajnos több minden van ami a kapcsolatban gondot okozna..DE A SZERELEMBEN EZ MIND MÁSODLAGOS!
2012. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

Most miéért?

Első kettő válaszát nem értem.


Mi van, ha teljesen értelmes, okos, RENDES lány, amiből manapság alig rohangál egy-kettő, te meg eldobnád, mert PÉNZES?


Milyen egy elb.szott világ ez... O.o

2012. okt. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%
5 nehéz elmagyarázni.Oké szeretem.Na de én szegény vagyok.Egészen más világ.És nem az ő pénzén akarok élni.
2012. okt. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%

nem tudom.... én arra gondolnék, hogy szeretek néha túrázni, sátorozni, mit szólna hozzá az aktuális kiszemeltem ha tök gazdag lenne és mondjuk nem lenne hajlandó megvállni a magassarkútól vagy a kényelemtől

és ilyesmikre. meg egy pasinak azért szerintem nem épp egónövelő ha a nője jóval több mindent megvehet.

gondolj csak pl egy karácsonyra vagy egy későbbi eljegyzési gyűrűre


lány voltam.22

2012. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes lány. Illedelmes, okos, empatikus és nagyon tetszik, hogy mindenben látja a jót, pozitív ember. Szerintem nem vár el ő tőlem semmit sem anyagi szempontból, csak félek, hogy esetleg nem tudok majd lépést tartani pl. egy nyaralást illetően.
2012. okt. 18. 19:22
 9/29 anonim ***** válasza:
61%
8.na igen én teljesen erre gondoltam.
2012. okt. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Én akkor is adnék neki egy esélyt. Miért ne, mi van ha ő a nagy ő?
2012. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!