Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szóltok hozzá (humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá (humoros kutatás)?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy könnyed kutatást az egyik újságban. Pár ezer nőt kérdeztek meg, hogy a randi alkalmával mire figyelnek a leginkább.


Sorrendben erre:


- ruha

- haj

- cipő


Ruhának pedig állítólag a lila inget preferálják, a megkérdezettek több mint harmada erre "gerjedne", míg a rózsaszín darabok nem túl népszerűek.


Mit szóltok ehhez a hihetetlen dologhoz? :D


2012. okt. 25. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy veszek egy mustang farmert és egy sötét lila inget.
2012. okt. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy még ezért sem vennék fel lila inget, ugyanis hányok tőle:D 24F
2012. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a magam részéről igényesebb vagyok annál, mint hogy ilyen receptek alapján hülyét csináljak magamból. Az én öltözködésem a személyiségemet tükrözi, azt igyekszik felerősíteni, és nem gerjedelmeket célzok meg. A lila csak nagyon kevés embernek áll jó, és például nekem nem. Persze a lilával is el lehet azt játszani, mint a barnával hogy olyan árnyalatút veszel, ami a te színeidhez passzol, de nekem az a tapasztalatom, hogy a lila nagyon sok árnyalata egyszerűen beilleszthetetlen egy férfi ruhatárába. Magyarországon amúgy sem lehet túl sokféle árnyalatú férfiruhát kapni. Nagyrészt földszíneket és kéket lehet kapni. Bár éppen lilából nagyon el vagyunk látva a Vögelének köszönhetően, ahol egy rahedli lila inget kapni, igaz nem túl jó szabású. Nekem az a tapasztalatom, hogy a ruha anyagának és szabásának a kiválasztása fontosabb, mint a szín, mert az utóbbinál sokkal több a tét nélküli játéktér. Mellesleg ezt melyik országban csinálták? Csak mert ez országonként tök máshogy működik az aktuális médiatermékek függvényében. A lila 2-3 éve volt nagy divat, még az is lehet hogy ezek a megkérdezett nők végülis csak arról tanúskodtak, hogy ilyen értelemben kicsit le vannak maradva, vagy egy országban volt a felmérés, ahol még a lilánál tartanak.
2012. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!