Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki találta ki azt a hülyeséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki találta ki azt a hülyeséget, hogy a vasággyal 50 kilós, cuki, aranyos fiúknak kedvez a mai divat csajozás terén?

Figyelt kérdés

Mert én ilyen alkatú, pofájú gyerek vagyok, igaz nem öltözöm páwa módra és inkább csendes, félénk típus vagyok mégsem tapadnak rám a lányok, nagy ritkán jön velem szembe lány, akivel szemezek vagy épp babrálja a haját, de ez semmit sem jelent, bár van, aki ezt is jelnek tartja. Szerintem meg, ha annyira kellenék a lányoknak akkor kezdeményeznének nálam vagy normálisabb jelekt adnának néhány rám nézésen kívül meg hajsimítgatáson túl.

Ja és én utálok ilyen lenni, szívesen cserélnék egy izomkolosszus magas gyerekkel. Mindig is nagy testű, izmos állat akartam lenni, de a gének keresztbe tettek a tervemnek, sajnos. :/


2012. okt. 28. 16:24
 1/7 ASOT ***** válasza:
mindenki a saját tapasztalatából indul ki, a saját életéből a körülötte látott emberekből.
2012. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan, hogy divat, mindenkinek más az ideálja...
2012. okt. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre, hogy itt kivétel nélkül, mindenféle típusú hímnemű sír, hogy nem talál magának senkit.

És közben a többi típust pocskondiázza.

2012. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

17:24


Én is itt sírok, mert nem csak hogy vékony vagyok, de semmiben sem vagyok jó, nincs senkim (ismerős se)... De én nem pocskondiázom a kigyúrtakat se. Főleg, hogy én is inkább olyan lennék.


Viszont nem látni itt sírni egy nőstényt sem.

2012. okt. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4. Ha így állsz a nőkhöz, ne is csodálkozz, hogy nincs senkid. Nősténynek hívni őket... Nem a külsőddel van a baj, hanem a belsőddel.
2012. okt. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5


Nem tehetek róla, hogy nem tudsz olvasni.

Én a másik válaszolónak válaszoltam. Az ő hím megszólításába bezzeg nem köpsz bele. Annak inkább örülök, hogy a magadfajták távol vannak tőlem. Arról, meg hogy mivel van a baj, te semmit nem tudsz. Ja, és ez nem teljesen hozzáállás kérdése.

2012. okt. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kondizással és tömegnövelő étrendel te is lehetnél nagyobb...mindenki csak a génekre fogja.
2012. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!