Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Könyvtárban ismerkedésről mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könyvtárban ismerkedésről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szeretek könyvtárba járni, eddig még nem fordult meg a fejemben csak most. 15 éves lány vagyok, rondának sem vallom magamat, csak én nem járok el Disco-ba meg szórakozóhelyekre, megvan a saját kis baráti köröm, velük elvagyok, közöttük meg nincs igazán pasi, főleg olyan nem akivel összejönnék. Tehát ha mondjuk egy könyvtárban valami csoda folytán megpillantanék valakit aki tetszik (jelen esetben ugye egy fiút :)) akkor mit csináljak? Tegyek egy próbát? Vagy inkább ismerkedjek máshol? Buszon meg ilyesmi helyeken nem szívesen ismerkednék és mint már írtam az a partizós csaj sem vagyok.

2012. okt. 31. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Persze, beültök 1-1 Jókaira és ha beüt akkor mindent bele :D
2012. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is 15 éves lány vagyok és szivesen ismerkednék ilyen helyen,de soha nem láttam még olyat aki tetszene.Mivel a korombéli fiúk valahogy nem olyn könyvtárba járós fajták.no de mind1. Szerintem , ha látsz egy szimpi fiút akkor menj oda hozzá és próbálj meg ismerkedni:)Egy próbát megér.
2012. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hátulütője szerintem, hogy könyvtárban csöndben kell lennie. Egy próbát megér, túl sokat nem veszíthetsz. :)
2012. okt. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Csöndben kell ülni az egy dolog,de pont ezért kell előre felkészülni és névjegykártyával könyvtárba menni.:D
2012. okt. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves lány névjegykártyával?:D Kávézni szoktál? Esetleg teázni vagy nem tudom.. Hívd ki valami indokkal a könyvtárból.. Nálam a kávé működött, bár én idősebb vagyok nálad jóval és az egyetemi könyvtárból bárki kicsalható egy kávéra, de próbáld meg te is, hátha ott is működik..
2012. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem nagy kunszt névjegykártyát csinálni.Aki tudja használni a word-öt meg van nyomtatója az simán legyárt 10 perc alatt néhányat.Ráírja nevét,telefonszámát,msn címét és kész.
2012. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Persze, nem nehéz gyártani, csak nekem fura.. Most egy 15 éves lány ráírja a nevét meg a telefonszámát, de azon kívül mi értelme van, hogy pasiknak osztogatja?:D
2012. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Fingom sincs.Én osztogatnám lányoknak az enyémet,de kifogyott a patron a nyomtatóból.:D
2012. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Jé! Azt hittem ezekkel a tulajdonságokkal egyedül vagyok! Egyébként, ha valaki könyvtárba jár nagyon rossz srác nem lehet, és máris lenne bennetek valami közös.
2012. nov. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves pasikkal akarsz ismerkedni. Tizenöt éves fiúk nagyon ritkán fordulnak elő könyvtárban, de ha az idősebbek érdekelnek, akkor elég jó esélyeid vannak. Csak kérdezz tőle valamit, ejts le előtte pár könyvet vagy akármi.
2012. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!