Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy hiába van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hiába van több lány is, akivel lehetne kapcsolatom mégsem vagyok boldog, mert egyik külsőre nem jön be, a másik meg túl fiatal hozzám és ezért még gyerekes jellemre, pedig amúgy kedvelhető?

Figyelt kérdés
Az egyik lánynak az arca nem jön be igazából és jellemre is túlságosan unalmasnak találom, bár úgy tűnik ő teper értem, nagyon várja, hogy újra talizzunk (már volt egy talink). A másik lánnyal még nem találkoztam személyesen, de mivel túl fiatal, ezért nem is engednék a szülei, úgyhogy ő is esélytelen, meg látszik, hogy gyerek még sajnos, pedig amúgy bejönne még külsőre is. Nem értem mi a baj, másnak miért olyan könnyű párt találni. Csak nézen a sok mázlistát, akiknek lazán van párja, egyszerre irigylem és egyszerre vagyok szomorú a látványtól, ahogy ott falják egymást. Én szinte sírni tudnék fiú létemre olyankor, annyira vágyom már egy barátnőre. A lányt is, akivel taliztunk jó volt ölelgetni, csókolgatni, de mivel nem esetem külsőre és úgy igazán jellemre sem tudtam megszeretni, így nem lettem boldogabb tőle. Az a baj, hogy azok alányok, akik bejönnek külsőre és jellemre is már párkapcsolatban élnek vagy teljesen esélytelen vagyok náluk, mert nem vagyok jó pasi ez tény. Néha úgy érzem a legjobb az lenne, ha találnék végre olyan lányt, aki teljesen ugyanígy szenved ahogy én és, ha más nem is, de baráti kapcsolatban ölelgetnék egymást és kibeszélnénk egymás baját. Lehet agyamra ment már a sok magányos év. Sosem volt még barátnőm, pedig ma már egy kis 12 éves is lazán szexel én meg még a szerelmet, a társamat sem találom valamiért. Úgy érzem el vagyok átkozva.
2012. nov. 1. 22:54
 1/2 Archi^^ válasza:
Nem vagy elátkozva, egyszerűen csak igényes vagy, ami jó dolog, mert a jó nők ezt észreveszik, és csak azt akarják majd, hogy átmenjenek a próbáidon. Viszont meg kell tanulnod szemethunyni a lányok 1-2 hibája felett, mert senki sem tökéletes. :)
2012. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 rekkapontcsillag válasza:
n legyél ennyire elkeseredve! egyrészt nem dől össze a világ pár hónap szingliség után sem, másrészt meg majd úgyis megismersz valakit, jó tudom közhely, de igaz. és ami szintén közhely, lehet h valaki elsőre nem fog meg külsőre, de ha jól elvagy vele, lehet h egyszercsak több lesz majd mint barát. Hány éves vagy amúgy? rengeteg a szingli csaj is az országban, menj el a barátaiddal bulizni valahova, ha nme bírod már, ott lehet ismerkedni,mindesesetre, en otthon ülj a gép előtt és búslakodj, úgy kissé nehéz megtalálni az igazit! szóval fel a fejjel , húzd ki magad, vedd fel a kedvenc ruháidat, amiben jól érezd magad, mosolyogj a tükörképedre magabiztosan és irány a város! a mosolygós srácokat jobban szeretik a csajok, mint a mélabúsakat, és semmiképp se látszódjon rajtad hogyha ismerkedsz, hogy görcsösen szeretnél már kapcsolatot, csak lazán és magabiztosan! =) sok sikert! =)
2012. nov. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!