Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan szervezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan szervezzem meg az estét?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve vagyok együtt a barátommal. Nem lakunk együtt, de ma nálam alszik. Szeretném meglepni egy romantikus estével stb... Vacsizni sajnos itt nem tud, de szeretnék valami romantikus programot csinálni. Arra gondoltam, hogy valami szexis fehérneműt vetek be, meg megmasszírozom stb, de ez a masszás, és utána szex, annyira általános. Még ezen kívül valamit szeretnék, valamivel többet, hogy időtartamban se csak az legyen h 2 óra és utána csak fekszünk... Filmet is túl sűrűn nézünk... Valakinek van valami ötlete, amivel különlegesebb lehetne?

2012. nov. 2. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha két óra nem elég akkor hivd át a szomszédot is, úgy még izgalmasabb.

Te Cofidises vagy?

2012. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csak óvatosan az extrákkal, utána már ezt fogja elvárni minden este! :)
2012. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Félreértitek... Az a lényeg, hogy ma elég fárasztó napja lesz... és azt akarom hogy ne csak szex legyen, hanem kicsit pihenjen, meg "kényeztessem".
2012. nov. 2. 14:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor olvass neki mesét mig el nem alszik.
2012. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szólj a barátnődnek,aztán nyomjátok hármasban.

Barátod biztosan élvezné.

2012. nov. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha fáradt, akkor nem biztos, hogy vevő lesz plusz programokra. Szerintem inkább reggel lepd meg: ágyba reggeli, stb.

És hallgasd végig, ha el akarja mesélni a napját...

2012. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Inkább mentálisan fáradt... gondoltam, hogy főzök egy teát... :) Meg meghallgatom. csak valami ilyen relaxos dolog. Köszi annak aki nem csak kicsúfolt a kérdésemmel...
2012. nov. 2. 14:28
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

"Az a lényeg, hogy ma elég fárasztó napja lesz... és azt akarom hogy ne csak szex legyen"


Mondom hogy Cofidises. Én már értem mit akar. A fárasztó nap után alap hogy szexelnie kell a srácnak, de ez még nem elég. Szerintem szex után még fusson egy kört a háztömb körül.

2012. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát nem tudom mennyire megoldható esetedben, de mi lenne ha: amikor odaér teáznátok egyet, majd kellemes fürdőt készítenél neki, halk zene, gyertya stb, és utána jöhetne egy kis masszázs Nekem tetszene 24f

2012. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az utolsónak köszönöm az értelmes válaszát! :)

Hasonlóra gondoltam.

Nem vagyok cofidises...

2012. nov. 2. 14:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!