Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne megszólítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne megszólítani? (Bőv. Lent)

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: Van egy gyönyörű szép lány a vonaton, minden kedden egy vonattal utazunk haza.Eddig két alkalommal láttam a vonaton, szemeztünk is stb, de megszólítani nem szólítottam meg.

A megszólítás eddig nem okozott nekem nagyobb gondot, mindig sikerült valamivel megszólítani a lányokat.

De őt valahogy nem tudtam eddig, semmi se jutott eszembe mikor a közelemben volt.

Legnagyobb probléma ugyanis az, hogy 2 személyes helyen ül, a mellette lévő ülésen kabátot, táskát tart, és mellé zenét hallgat, szóval nem igazán tudom, hogy mivel lehetne megszólítani őt, ez ügyben szeretnék tanácsot kérni.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2012. nov. 2. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Kõ kóla, genya?
2012. nov. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most csak 2x, vagy minden kedden?
2012. nov. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom...talán,ha esetleg egy helyen szálltok le,és az ajtó előtt vártok,ha úgy adódik ,engedd előre,mondj neki valamit kedvesen,modolyogj rá. Ha megköszöni hogy előreengedted, akkor kérdezhetsz tőle valami általánosat...vagy esetleg nem szokott nála lenni valami nehéz csomag,bőrönd?? Mert ha igen,és megbízna Benned akkor segíthetnél neki levinni....

Ez csak egy gyors ötlet:) nem biztos hogy segítettem.

2012. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2: Eddig kétszer láttam, bocs a rossz fogalmazásomért.

#3: Köszönöm a válaszod! :)

2012. nov. 2. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!