Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol tudnék találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék találkozni olyan lánnyal, akit érdekelne a világ legunalmasabb embere (a világ legunalmasabb embere én vagyok)?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 01:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
ne haragudj de az Én vagyok
2012. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Amit zárójelben írtam, az nem kérdés, azt tény, a zárójel előtti rész a kérdés csak :)
2012. nov. 3. 01:38
 3/44 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha ennyire unalmas vagy áthívod magadhoz aludni x'D

Vagy mondjuk csinálsz valami nagyon extrém dolgot pl: elmész vele sétálni.

Vagy ha még extrémebb akarsz lenni(Ez már sado-mazo saját magaddal):Elviszed egy jó kávézóba és veszel neki virágot is.

2012. nov. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
és miért gondolod, hogy te vagy a világ legunalmasabb embere?
2012. nov. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Szerintem én vagyok a legunalmasabb ember, a 90-es évek diszkó zenéin kívül semmi más dolog nem érdekel az egész világon, és nem is érdekelt soha semmi más 25 év alatt eddig, csak ez az egyetlen dolog.
2012. nov. 3. 01:40
 6/44 anonim ***** válasza:
ez azért elég fura... biztos semmi más egy kicsit sem érdekelt? ilyenről még nem hallottam... o_O amúgy külsőre milyen vagy, átlagos, annál jobb v rosszabb?
2012. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Amúgy átlagon felüli potenciális, szexuális energiák vannak bennem, ez az egy dolog biztos, de nem tudok csajozni abszolút, és unalmas vagyok.
2012. nov. 3. 01:42
 8/44 anonim ***** válasza:
ZOLI TE VAGY AZ?:D
2012. nov. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

6/7-re válasz:

Esküszöm, hogy nem érdekelt soha semmi más.

Külsőre szerintem nem vagyok abszolút egy "hollywoody - szépfiú" az biztos, csúnyának sem tartom magam, szerintem átlagos kinézetű vagyok, max a termetem miatt vagyok feltűnő (190 cm/ 100 kg).

2012. nov. 3. 01:44
 10/44 A kérdező kommentje:

8/9-re:

Nem Zoli a nevem, illetve nem azt használom. Egyébként Zoltán a második nevem, de nem használtam soha :)

2012. nov. 3. 01:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!