Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megvernének engem a melegek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvernének engem a melegek, ha heteró létemre melegbárba mennék EGYEDÜL haverkodni?

Figyelt kérdés
Jár itt valaki melegbárba?Tényleg mindenki homosrác?Milyen az atmoszféra?Nem közösítenének ki?
2012. nov. 3. 01:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Már miért vernének meg ha te nem bántod őket? Azt mondják lányok is járnak ilyen helyekre, mert ott nem mászik rájuk ugye senki bulizás közben... Nem mindenki parasz állat... De haverkodni miért a melegbárban kell? Azt sem kötelező amúgy tudniuk, hogy heteró vagy.
2012. nov. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert valamiért viccesek nekem a melegek :) Szeretnék egy asztaltársaságban ülni köztük, és csak figyelni amiről beszélgetnek, és röhögni saját magamon, elképzelni magam egy engem figyelő ismerős helyébe, aki mutatja a családtagjaimnak, hogy épp melegbárban vagyok.Aztán onnan kilépve összefussak néhány ismerőssel, és magyarázkodjak.Ez nekem nagyon vicces :D
2012. nov. 3. 01:57
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Megártott a sok sitcom?

Egyébként meg nem hiszem, hogy nekiállnának verekedni. Főleg, ha nem ellenségesen viszonyulsz hozzájuk.

2012. nov. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%

ma 01:57


Hát te egy nagyon vicces srác lehetsz,csak nehogy belekeverjen 2 homo kan vmit az italodba,és aztán jól se..be rakjanak,akkor nevethetsz majd :))

2012. nov. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. nov. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A hatos ajánlására menj egy ilyen bárba, de vegyél erényövet. Bár úgy is leimádkozzák rólad. Ha ide akarsz menni, akkor szerintem nem is akarsz erényövet viselni.
2012. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
neked is jogod van ilyen hideg időben fűtöttebb bárba bemenni, nem csak jéghidegbe
2012. nov. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
A melegek nem heterók. Nem utálnak mindenkit, aki más, mint ők.
2012. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egy igazi heterót ez nem vonz....
2012. nov. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Hali én elég gyakran szoktam járni meleg szórakozóhelyekre és ja szoktak ott lenni heteró fiúk :P Akik csak úgy haverok miatt vagy hülyeségből vagy akármi indok miatt ott vannak és buliznak ennyi... a melegbárt sem úgy kell elképzelni hogy ott mindenki szexel mindenkivel ugyanolyan buli van mint bármilyen más heteró szórakozóhelyen. Ja és nem hallottam még sose róla h bárkit is megvertek volna azért mert heteró :D

18/F

2012. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!