Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedik így velem ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem ez a fiú?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy fiúval múlt héten, aki nagyon tetszik nekem. Azóta többször írt sms-t, hogy hogy vagyok, meg Facebook-on beszéltünk. Én teljesen el voltam szállva, hogy fontos vagyok neki, és keresett, de az üzeneteiben sosincs olyan, hogy mikor találkoznánk újból.:( Nem értem, hogy akkor miért ír mindig, mert ha nekem valaki tetszene, akkor el is hívnám. Olyanokat szokott mondani, hogy szép vagyok, meg jófej, vicces... De lehet, hogy csak szórakozik velem? Vagy csak tartalékban vagyok, és azért beszél velem, hogy kéznél legyek egyszer?
2012. nov. 4. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudom, nem vagyok valami jó gondolatolvasó.
2012. nov. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az utolsó mondatoddal eltaláltad. Tudom, hogy ez most szarul hangzik, de csak "tartaléknak" kellesz neki. Bocsi, hogy ezt írom, de én így gondolom. Más oka sajnos nem igazán lehet.
2012. nov. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért köszi a választ.
2012. nov. 4. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgyanúgy megvan az esély, hogy tényleg tetszel neki mint arra, hogy csak komolytalan. Szerintem inkább bejössz neki csak nem tudja, hogy ez fordítva is igaz-e, ezért nem szeretne tolakodó lenni. A legegyszerübb lenne, ha felhoznád neki, hogy esetleg újra találkozzatok és, ha igent mond akkor számára is biztos lesz, hogy bejössz neki. Nem válasz esetén az előbb említett két eset közül a második a valószínűbb. 18/F
2012. nov. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!