Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha második randin elmennénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha második randin elmennénk egy bevásárlóközpontba, nézelődnénk, leülnénk kávézni stb az gáz lenne? Mármint a helyszin?

Figyelt kérdés
2012. nov. 4. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátom és én is ugyanezt a programot tűztük ki anno, de csak mert a környéken nem volt igazán semmi érdekes hely és az idő is elég borongós volt. Persze amikor nem esett, sétáltunk is a természetben. Igazából ha nem a helyszín miatt mentek, hanem egymás miatt, akkor lényegtelen, hogy hol vagytok. Úgysem azzal fogtok foglalkozni az idő nagy részében, hogy xy termék milyen drága, vagy éppen akciós. :)
2012. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem gáz, esetleg moziba is mehettek, ha már úgy is ott vagytok :)
2012. nov. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Nincs meghittebb hely? Egy bevásárlóközpont szerintem elég rossz helyszín egy randevúra, vagyis én inkább körbe sétálom a várost vele mint hogy boltba menjünk. Lényeg, hogy csendes hely legyen és kevésbé nagy tömeg.
2012. nov. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp csak egymásra hangolódni, egymást megismerni és beszélgetni nem lehet, így talán a lehető legrosszabb. De ugyanez a véleményem a moziról is. Kb. 1 év járás után már belefér, ha épp arra van dolgotok.
2012. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!