Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mégis hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan ismerkedjek lányokkal, ha mindenki rohan, és siet mindig valahova?

Figyelt kérdés

Utcán, gyorséteremben, könyvtárban egyetemen...stb mindig sietnek a lányok, és gyakorlatilag látom hogy ha meg is szólítom őket feszélyezve érzik magukat, és jön is a mondat, hogy bocsi sietek órára, vissza melóba, vagy buszra bármi..:/

Na a másik dolog, hogy ha rá is ér a csaj, ok beszélgetünk megiszunk valamit jönnek a köv. szövegek: "nem akarok komoly kapcsolatot, nemrég léptem ki egy x éves kapcsolatból szabad akarok lenni, csak barátkozni szeretnék"...

vagy ezek mind mind lerázó szövegek, és csak én vagyok ilyen amatőr, hogy nem ismerem fel a dolgokat, és egyszerűen rossz lányhoz megyek mindig oda? :S



2012. nov. 7. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akarj egy ital után komoly kapcsolatot, amikor kb. 10 perce ismeritek egymást. Először barátkoztok, aztán majd lehet valami.

Ne azonnal akarj mindent. Mert az ijesztő és taszító és hihetetlen.

2012. nov. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nincs szerencséd.

Meg elég fura, hogy az utcán leszólítod őket.

10 ből kb hány lány megy el veled egy italra?

2012. nov. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha külsőre tetszenél nekik, nem ráznának le.
2012. nov. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

az utcánt úgy képzeld, hogy buszmegállóban....vagy esetleg bevásárlóközpontokban. (malom, ilyenek)

nem, én nem térek rá ezekre, maguktól mondják mindig...


Nem tetszem nekik...nade senkinek sem már hónapok óta..:(

2012. nov. 7. 11:45
 5/13 Fülünyúl ***** válasza:

Én sem szeretek utcán, meg az általad felsorolt helyeken ismerkedni. Általában én is jövök-megyek valahova, dolgom van, akkor is elhajtanám aki odajönne ismerkedni, aki amúgy szimpatikus lenne. Egyszerűen akkor nincs rá időm, se energiám foglalkozni ilyenekkel. Szerintem próbálj meg olyan helyeken ismerkedni, ahová a lányok is pont azért járnak, valószínűleg több sikered lesz.

A második bekezdésedre pedig annyit, hogy ha ilyen válaszokat kapsz az annyit jelent, hogy a lánynak nem jöttél be, nem mozdult meg benne semmi irántad, ennyi. Ezt nem kell túlspiláznod, nem mindenki lobban szerelemre a másik iránt.

2012. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én a barátom egy 2 órás vonatúton ismertem meg. És kb. 3 hónapig utazgatunk együtt, mire kapcsolat lett belőle.
2012. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az még semmi, h hónapok óta nem tetszel senkinek. Én huszonévesen még soha életemben nem tetszettem egy lánynak sem.
2012. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szard le őket nagyívben! Közterületen, amiket írsz, kutya nem kíváncsi rád, max megnéznek, hogy mennyire vagy stílusos, de párkapcsolat szintig ilyen helyeken sose jutsz el. Rohannak, máson jár az agyuk, egyszerűen nem ismerkedési közeg. Látom,érzem hogy jobban hajlanak a dologra a nők zárt közegben. Egyébként meg ha amúgy is köpnek rád a nők, akkor kár agyalni ezen az egészen. Kecsón is vannak atom brutál fizetős lányok, vidékilányoknál kell keresni, azok nem sietnek sohasem! azok nem egy kib aszott batátra vágynak, hanem hogy te szexelhess. Ez volna a lényeg.

Azzal is számolj, hogy azok a nők, akik a fickók tömegét vonzzák magukhoz, például téged is, azok nem ba szatlanok, ezeknek zömében mindig van valakijük. Eszük ágában nincs téged fűzni, hogy ugyan járjál már még te is velük. Ha sokkal jobb vagy mint a jelenlegi gyökere, akkor majd esetleg átgondolja,hogy azt kivágja és leváltsa rád, de ehhez azért elég jónak kell lenni úgy minden téren.

2012. nov. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Hol és hogyan ismerkedjen az ember ha nincs baráti köre, vagy a baráti köréből senki nem jöhet számításba? :S
2012. nov. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor maradnak a disccok .DD pia, buli, és ennyi :D :PP
2012. nov. 7. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!