Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg annak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg annak a fiúnak akivel tetszünk egymásnak, hogy a családom miatt nem tudnék járni vele?

Figyelt kérdés
Mindketten a huszas éveink elején vagyunk, a neten ismerkedtünk meg. Tetszünk egymásnak, úgy érzem, hogy nemsokára a barátnőjének akar engem. Azonban én nem tudnék vele most járni, mert még itthon lakok. Sajnos sok gond van a családunkban (alkoholista nagybáty, ingerlékeny rideg nevelőapa, sok veszekedés), s nem szeretném ha más is kapna ebből a rosszból. Eddig 1 barátom volt, akkor nagyon rossz dolgok történtek itthon, s eléggé magam alatt voltam. Szóval más fiúkat mindig elutasítottam a családom miatt, persze más indokkal. Ha minden igaz, akkor pár hónap múlva el fogok költözni, de nem várhatom el senkitől, h várjon rám.. A kérdés az lenne, hogy mondjam meg neki, h nem vele van a gond, de mégsem tudok most járni vele?
2008. máj. 23. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A párkapcsolat akkor jó, ha mindketten bármikor számíthatnak egymásra ! Ezért : mondd meg bátran és őszintén ! Ha most ezt elfogadja, és talán segít is, akkor az esetleges későbbi közös életetekben is számíthatsz rá. Ha nem, akkor inkább hadd menjen.
2008. máj. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan!

Egyrészt: még csak alakul a kapcsolatotok. Amikor oda kerültök, beszélj majd a családodról IS.


Másrészt: megette a fene azt a kapcsolatot, ahol valaki 1-2 hónapot nem tud még várni!

2008. máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egy éppen elinduló kapcsolatnál az 1-2 hónap várakozás, az azért határeset.... Viszont azt sem értem, hogy minek várni. Elmondod neki, hogy mi van, ha ragaszkodik hozzá, akkor egyszer bele is dobhatod a mélyvízbe, ha meg nem, akkor addig legfejebb hozzá mentek.

Szerintem túlbonyorítod a dolgot. Meghát, ha komoly lesz a kapcsolat, akkor sem fogos soha megmutatni a családodat?

2008. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Sajnos a családommal nem tudok dicsekedni, s kicsit félek, h aki jobb családban nőtt fel, az nem tudja ezeket elfogadni.
2008. máj. 23. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért érdemes lenne megpróbálni, ha ezekkel együtt is el tud fogadni, akkor egy komoly próbát kiállt, akkor valószínűleg hosszútávon is számíthatsz rá, nem fog elfutni a problémáktól.
2008. máj. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne akard, hogy várjon, ugyanis ha szeret, akkor ezzel együtt szeret és fogad el. Legyél vele őszinte, mert ha ez elüldözi, akkor (amellett, hogy sznob, mert másokat a családi háttér alapján ítél meg) más bajban se számíthatsz rá, ha viszont így is akar, az jó előjel, hiszen akkor valószínűleg meg lehet benne bízni.

-G-

2008. máj. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!